Ana Sayfa Tanıtım Zevkli Friv Oyunları

Zevkli Friv Oyunları

friv oyunlarFriv oyunları ile artık zamanların nasıl geçtiğini ve oyun oynarken ne denli mutlu olacağını sizlerde göreceksiniz. Oyun denilince nedense herkesin aklına hep çocuk ve bebek oyunları geliyor. Oysa büyükler içinde birbirinden güzel ve farklı yapıda oyunlar yok değil. Bu oyunlar genellikle zekâ ya da bilgiye dayalı oyunlar oluyor ve genel kültürünüzü de oyun ile bir nevi arttırmış oluyorsunuz. Hem öğrenmek hem de eğlencem sadece çocukların değil, büyüklerinde mutlaka yapması ve gereken durumlardan biridir.

Televizyon kanallarında bile bu denli yarışma programları olunca, ister istemez bu oyunlar bile oyun dünyasında friv oyun olarak giriş yapıyor. Kapanmadan kazan ya da şans kapıda gibi friv oyunları ile artık günce3l oyunları da oynama imkânı bulmuş oluyorsunuz. Herkes genellikle bu yeni çıkan oyunlara bayılıyor ve gerçek bir yarışmacı edası ile oyunları oynamaya bayılıyorlar. Düşünceniz kim milyoner olmak istediğiniz oyunda son soruya kadar geldiğiniz de aslında bunun gerçek olmasını istemez miydiniz?

Elbette tüm oyunlar bilgi ve zekâya yönelik değil. Macera oyunlarından olan ateş ve su oyunu da yine en çok sevilen oyunlardan biridir. Özellikle ikili bir macera olarak oynadığınız bu oyun ile her zaman zekâyı kullanarak değil, ellerinizin marifetini kullanarak da oyunun ilerlemesini sağlıyor olacaksınız. Sizlerde oyunlar ile canlanın ve ateş ve su gibi oyunlar ile de kendinize özel zaman dilimleri yaratın.

Tekrar deneyiniz

AKSARAY’A ÖZEL HALK OYUNLARI KIYAFETLERİNİ HALK OYUNU ÖĞRENCİLERİNE DAĞITILDI

Başkan Nevzat Palta: Sosyal ve kültürel belediyecilikte de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Aksaray Belediyesi …

2 Yorum

  1. Zaman geçirilecek ilgili bir web sitesi. Deneyelim bakalım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir