Ana Sayfa Etkinlikler Zabıta Teşkilatının 187. Kuruluş yıldönümü kutlandı

Zabıta Teşkilatının 187. Kuruluş yıldönümü kutlandı

ZABITA TEŞKİLATININ 187. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ

Zabıta Teşkilatının kuruluşunun 187. Yıldönümü nedeniyle Aksaray Belediyesi Zabıta Müdürü Nusret Enli, Ulaşım Hizmetleri Müdürü İsrafil Aktürk beraberinde belediye zabıta memurlarından oluşan bir heyet ile Vali Selami Altınok’u ziyaret etti.

Birim Müdürlerini ve zabıta memurlarından oluşan heyeti Valilik Makamında kabul eden Vali Selami Altınok teşkilatın kuruluş yıldönümü nedeniyle Zabıta Haftasını kutlayarak teşkilat mensuplarına görevlerinde başarılar diledi.

Zabıtaların şehirlerde gerek çarşı pazarın nizamı, gerekse vatandaşların rahatı ve huzuru için görev yaptığını belirten Vali Selami Altınok, belediye zabıtalarının sağlık, huzur düzen, intizam için kontrol ve denetim vazifesini yerine getirdiğini son yıllarda bunun çok profesyonelce yapıldığını söyledi.

Herkesin Zabıta memuru olamadığının bunun içinde belirli kriterler getirildiğini ifade eden Vali Altınok, önümüzdeki dönemlerde zabıtaların etkinliğinin daha da artacağını söyledi.

Vali Altınok ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, yaklaşık 60 personelle hizmet veren Aksaray Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekiplere görevlerinde başarılar diledi.

 

Tekrar deneyiniz

AKSARAY’A ÖZEL HALK OYUNLARI KIYAFETLERİNİ HALK OYUNU ÖĞRENCİLERİNE DAĞITILDI

Başkan Nevzat Palta: Sosyal ve kültürel belediyecilikte de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Aksaray Belediyesi …

3 Yorum

  1. hayırlı olmasını diliyoruz 🙂

  2. zabıtalık kolay ve basit gibi görünsede gerçekten zor bir iş.
    daha nice 187 ler kutlanır inş.

  3. Zabıtalık kurumu mutlaka ve mutlaka kabuk değiştirmesi gereken bir kurumdur,nice 187 yıllara…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir