Ana Sayfa Haberler Yazgı ve Başer ailelerinin mutlu günü

Yazgı ve Başer ailelerinin mutlu günü

yazgı ve başer ailelerinin mutlu günüMERVE & ONUR ÇİFTİNİN NİKÂHİNİ BAŞKAN NEVZAT PALTA KIYDI. VALİ ALTINOK VE İŞADAMI ORHAN AĞAÇLI İLE AK PARTİ İLBAŞKANI YILDIRICI NİKÂH ŞAHİTLİĞİ YAPTI.

Başkan Nevzat Palta, Nikâhlarını kıydığı Merve ve Onur çiftine Türk bayrağı, aile kitapçığı ve bir çift kahve fincanı hediye etti.

Aksaray’ın tanınmış ailelerinden Yazgı ailesinin kızları Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Haluk Şahin Yazgı’nın kız kardeşi Merve ile yine tanınmış işadamlarından Musa Başer’in oğlu Onur muhteşem bir düğün töreni ile dünya evine girdiler.

Grand Altuntaş Otel deki düğün törenine Aksaray Valisi Selami Altınok, Aksaray Belediye Başkanı Nevzat Palta, Ak Parti İl Başkanı M. Fatih Yıldırıcı işadamı Orhan Ağaçlı ile iş ve siyaset dünyasından çok sayıda davetli katıldı.
Başkan Nevzat Palta, nikâh sırasında yaptığı açıklamada şunları söyledi.

“ Temennimiz odur ki bu kardeşlerimizin ömür boyu huzur içinde mutlu bir şekilde evliliklerini devam ettirmesidir. Evliliklerin uzun soluklu ve bir ömür boyu olması lazım. Bunun içinde evlenen genç kardeşlerimize ve ailelerine iş düşüyor. Evliliklerin mutlaka sevgi üzerine kurulması lazım. Sevgiyle beraber saygı olsan. Bunlar mutlaka olmalıdır. Hoşgörü olmalıdır. Birbirimizi seveceğiz. Sayacağız ve hoş göreceğiz. Bunlar birbirinden ayrılmayan güzel kelimelerdir. Ama her şeyin başı sabırdır. Sabredeceğiz. Sabrettiğimiz zamanda ben inanıyorum ki evliliğiniz inşallah bir ömür boyu mutlu bir şekilde devam eder. Cenabi Allah sizleri bir yastıkta kocatsın. Allah hayırlı uğurlu etsin.”Dedi.

Genç çiftlerin nikâhini Belediye Başkanı Nevzat Palta kıyarken, nikâh şahitliklerini Aksaray Valisi Selami Altınok, Ak Parti İl Başkanı M. Fatih Yıldırıcı ve işadamı Orhan Ağaçlı yaptı.

Başkan Nevzat Palta, Nikâhlarını kıydığı Merve ve Onur çiftine Türk bayrağı, aile kitapçığı ve bir çift kahve fincanı hediye etti.
Yazgı ve Başer aileleri, kendilerini bu mutlu günlerinde yalnız bırakmayan Aksaray Valisi Selami Altınok, Belediye Başkanı Nevzat Palta’ya ve tüm davetlilere teşekkür ettiler.

Tekrar deneyiniz

AKSARAY’A ÖZEL HALK OYUNLARI KIYAFETLERİNİ HALK OYUNU ÖĞRENCİLERİNE DAĞITILDI

Başkan Nevzat Palta: Sosyal ve kültürel belediyecilikte de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Aksaray Belediyesi …

8 Yorum

  1. yazgı ve başer ailelerini kutlarım. evlilikleri daim olur, mutlu olurlar inşallah…

  2. hayırlara vesile olsun. Allah bir yastıkta kocatsın

  3. Genç çifti tebrik ederim.

  4. Hayırlı olsun. İnşallah çocuklu geniş bir aile olursunuz..

  5. Çifte mutluluklar dileriz. Darısı planlayanların başına 🙂

  6. allah gönlünüze göre versin bir ömür boyu mutluluklar

  7. rabbim mutluluğunuzu daim etsin. ömür boyu mutluluklar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir