Ana Sayfa Haberler Yamaç Paraşütü Kursları Başlıyor

Yamaç Paraşütü Kursları Başlıyor

Türk Hava Kurumu ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüzün ortaklaşa 2.kez gerçekleştireceği Yamaç Paraşütü Kursu 20 Eylül’de başlıyor.
İl Müdürlüğümüz Gençlik Merkezi ve Türk Hava Kurumu’nun ortaklaşa gerçekleştireceği ve 16 Yaş ve Üzeri kişilerin katılım sağlayacağı kurs, 20 Eylül’de başlayacak ve 05 Ekim’de tarihinde sona erecek.
Teorik ve uygulamalı gerçekleştirilecek olan eğitimin teorik kısmı İl Müdürlüğümüz Gençlik Merkezi Konferans Salonunda yapılacak. Başvurular şahsen Türk Hava Kurumu Aksaray Şube Başkanlığına yapılacak.

Konuyla ilgi açılama yapan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Süleyman ARISOY “Kurslarımızın çeşitliliğini artırmak ve İlimiz sporcularına fazla çeşit sunmak için sürekli çalışıyoruz. Son günlerde farklı branşlarda yapılan müsabakalar ve şampiyonalar bunun bir göstergesi konumunda. Salon sporlarından, saha sporlarına ve en son olarak Türkiye Yüzme Şampiyonası ve şuan ikincisini açacağımız Yamaç Paraşütü Kursu ile İlimiz sporcularına sporun her türlüsünü sunuyoruz. Uçmaya ilgisi olan herkesi bu kursa bekliyoruz.” diyerek herkesi spor yapmaya teşvik etti.

Tekrar deneyiniz

AKSARAY’A ÖZEL HALK OYUNLARI KIYAFETLERİNİ HALK OYUNU ÖĞRENCİLERİNE DAĞITILDI

Başkan Nevzat Palta: Sosyal ve kültürel belediyecilikte de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Aksaray Belediyesi …

4 Yorum

  1. Heyecan ve adrenalini bol bir spor. Katılmak bir az cesaret gerektirir 🙂

  2. Heyacan dolu oldugundan eminim inşallah iyi sonuçlanır

  3. Daha öneceden başka yerlerde katıldım ve artık aksarayda da bunu yapabiliriz

  4. harika bir haber. ben de katılmak istiyorum. yamaç paraşütü yıllardır yapmak istediğim çok heyecan verici bir spor dalı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir