Ana Sayfa Tanıtım Vichy Cildiniz İçin En İdeal Tercih

Vichy Cildiniz İçin En İdeal Tercih

vichy1Termal suyu dermokozmetik ürünler içerisinde en çok kullanılan etken maddeler içerisinde yer almaktadır. Vichy markası özellikle termal suyu ve içerisine termal su kullandığı ürünlerde ön plana çıkmaktadır. Bu ürünler içerisinde güneş koruyucu, saç bakımı, vücut bakımı, yaşlanma karşıtı gibi birçok problem için etken içerikler bulunmaktadır.

Vichy markasının ürünleri içerisinde özellikle Vichy Normaderm Jel, Vichy Normaderm Peeling Jel, Vichy Normaderm Arındırıcı Tonik ve Vichy Normaderm Gece kremi dikkat çekmektedir.

Vichy Normaderm ürünleri özellikle yağlı ve akneye eğilimli ciltler için etkilidir. Çevresel koşullar ve akne sebebi ile tıkanmış olan cilt gözeneklerini etkili şekilde temizler ve sıkılık sağlar.  Normaderm peeling ise cildi temizleyici etkisi etkisi ile siyah nokta problemlerine karşı etkili sonuçlar vermektedir.

Bir diğer alanda ise güneş koruyucu ürünleri cildinizi güneşin zararlı ışınları UVA ve UVB ürünlerine karşı korur. Paraben içermeyen ürünler cildiniz için özel olarak hipoalerjenik üretilmiştir. Güneş koruyucu ürünler suya karşı dayanıklıdır. Fakat yine de güneş ışınları etkisi altında uzun süre beklemeniz önerilmemektedir. Bebek ve çocukları da direk güneş ışığından uzak tutunuz.

Vichy ürünleri içerisinde en etkili ürünlerden birside saç bakım ürünleridir. Özellikle dünya çapında ve ülkemizde de tanınan Vichy Dercos Neogenic serisidir. Saç dökülmesini durdurarak, ince saç kıllarını artırarak saç gelişimini destekler. 90 günde yoğun formülü ile 1700 yeni saç telinin güçlenmesini sağlar. Ergonomik kullanılabilen yapısı ile yumuşak ve saç derisine uyarıcı mikrosirkülasyon sağlar.

Vichy ürünlerine uygun fiyat ve kampanyalı fırsatlar ile www.kamelya.com/vichy-urunleri adresinden ulaşabilir ve ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

 

Tekrar deneyiniz

AKSARAY’A ÖZEL HALK OYUNLARI KIYAFETLERİNİ HALK OYUNU ÖĞRENCİLERİNE DAĞITILDI

Başkan Nevzat Palta: Sosyal ve kültürel belediyecilikte de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Aksaray Belediyesi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir