Ana Sayfa Haberler Vali Yardımcısından Belediye Başkanı Nevzat Palta’ya Veda ziyareti

Vali Yardımcısından Belediye Başkanı Nevzat Palta’ya Veda ziyareti

VALİ YARDIMCISI KARAHALİLOĞLU “AKSARAY’DAN MUTLU AYRILIYORUM”

Aksaray’da 5 yıl görev yaptıktan sonra tayini çıkan Vali Yardımcısı Emin Sait Karahaliloğlu, Aksaray Belediye Başkanı Nevzat Palta’ya makamında veda ziyaretinde bulundu.
Aksaray Belediye Başkanı Nevzat Palta kendisine veda ziyaretinde bulunan Vali Yardımcısı Karahaliloğlu’na Aksaray’a yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederek şunları söyledi “kıymetli vali yardımcımız Emin beye öncelikle teşekkür ediyorum bu nezaketinden dolayı. Tabii ki kendilerinin de bahsetmiş olduğu gibi 5 yıllık bir zaman dilimi içerisinde beraber burada hizmet etme imkânımız oldu. Yani biz yaklaşık 9,5-10 yıldır buradayız ama en az yarısı kadar beraber çalışmışız. Sebati beyle çalıştı kendileri Orhan beyle çalıştılar. Selami beyle çalışıyorlar. Kendisi de 3 vali ile çalışmışlar. Buda bir rekor bence ama tabii ki biz Emin beyle hakikaten hiçbir sıkıntımız olmadı.

Sonuçta devlet terbiyesi görmüş insanlarız. Herkes işini güzel yaptıktan sonra düzgün yaptıktan sonra amacımız memleketimiz ülkemiz şehrimiz insanlarımıza hizmet boyutunda olduktan sonra güzel uyumlu bir çalışma ortaya çıkar. Bunu da başardığımız kanaatindeyim. Emin beyde sağ olsunlar hakikaten bu bulunduğu 5 yıllık süre içerisinde Aksaray’ımıza insanlarımıza güzel hizmetler vermede katkılar sağladılar. Bende o açıdan kendilerine teşekkür ediyorum.

Tabii ki sonuçta bu bir görevdir. Bayrak yarışıdır. Bugün buradasın yarın bir başka yerdesin. Önemli olan bu bayrağımızın dalgalandığı her yerde verilen görevi en güzel şekilde en layık bir şekilde yerine getirmektir. O açıdan ben kıymetli vali yardımcıma bundan sonra ki görev yerinde başarılar diliyorum. Muvaffakiyetler diliyorum. Ailesiyle çocuklarıyla inşallah çevresiyle daha mutlu daha sağlıklı bir hayat temenni ediyorum. Tekrar emeğinden dolayı Aksaray’a vermiş olduğu emeğinden dolayı teşekkür ediyorum. Haklarını helal etsinler diyoruz. Bizde helal ediyoruz. İnşallah yine değişik ortamlarda değişik mekânlarda tekrar görüşmek dileğiyle diyorum. Teşekkür ediyorum.

Vali Yardımcısı Emin Sait Karahaliloğlu ise Aksaray’dan çok mutlu bir şekilde ayrıldığını ifade ederek şunları söyledi “5 yıldır Aksaray’da çalışmaktayım. Bu süre zarfında sayın başkanımızla çok şeyler yaşadık. Kendilerine teşekkür etmek için buraya geldim. Ayrıca Aksaray’dan çok memnunum kendim ve ailem çok mutlu bir şekilde ayrılıyoruz. Severek ayrılıyoruz. Ne kendimiz ne ailemiz en küçük bir olumsuzluk yaşamadık bu 5 yıllık süre zarfında. Bütün Aksaraylılara herkese teşekkür ediyoruz.”

Tekrar deneyiniz

AKSARAY’A ÖZEL HALK OYUNLARI KIYAFETLERİNİ HALK OYUNU ÖĞRENCİLERİNE DAĞITILDI

Başkan Nevzat Palta: Sosyal ve kültürel belediyecilikte de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Aksaray Belediyesi …

5 Yorum

  1. gerçekten iyi işler yaptı valimiz, teşekkür ediyoruz kendisine..

  2. Vali Yardımcısı Emin Sait Karahaliloğlu ile çok iyi işler yaptıklarından eminim gerçektende çok minnettarız teşekkürler

  3. iyi bir yardımcıylı,eminim gideceği yerdede en az burda çalıştığı kadar çalışacaktır

  4. vali yardımcısı beyefendiye yeni görev yerinde başarılar dilerim. vatana millete hayırlı olsun.

  5. Emin Sait Karahaliloğlu yeni işinizde başarılar dilerim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir