Ana Sayfa Haberler Vali ALTINOK Asfalt Çalışmalarını İnceledi

Vali ALTINOK Asfalt Çalışmalarını İnceledi

asfalt calismasiVALİ SELAMİ ALTINOK ASFALT ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ.
Vali Selami Altınok, Aksaray Ağaçören E90-Karapınar-Ahırlı-Hüsrev-Sarıağıl-Ağaçören Devlet Yolu 28 km’lik II.kat asfalt yapım çalışmalarını yerinde inceledi.

İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ramazan Altundağ ile birlikte Ağaçören ilçesini ziyaret eden Vali Selami Altınok, ilçede ziyaret ettiği bir kahvehanede vatandaşlarla bir süre sohbet etti.
İlçe Kaymakamı Şaban Arda Yazıcı’dan bilgi alan Vali Altınok; İl Özel İdaresi tarafından ilçe sınırları içerisinde devam eden çalışmalarla ilgili vatandaşların sorularını cevaplandırırken öncelikli işlerden başlayarak Aksaray’da her alanda çalışmaların sürdürüldüğünü söyledi.

İl Özel İdaresi tarafından il genelinde birinci ve ikinci kat asfalt yol yapım çalışmalarının aralıksız devam ettiğini belirten Vali Altınok, ‘İl Özel İdaresi’ne bağlı yol yapım ekiplerimiz çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Hedefimiz halkımıza daha konforlu daha rahat bir ulaşım imkânı sağlamaktır. Biz de bu çalışmaları hem yerinde görmek hem de siz halkımızla yüz yüze görüşmek için inceleme gezisi yapıyoruz. Devlet adamı halkla iç içe olmak zorundadır halkından kopuk vatandaşına tepeden bakanlar başarılı olamazlar’ diye konuştu. Vatandaşlar yapılan yollardan ve çalışmalardan memnuniyetlerini ifade ederken, Ağaçören ilçesini ziyaret ederek çalışmaları yerinde gören Vali Selami Altınok’a teşekkür ettiler.

Vali Altınok, daha sonra Ağaçören ilçesinden asfalt çalışması devam eden Ahırlı köyü yakınlarında ekipleri ziyaret ederek burada asfalt çalışmalarını yerinde inceledi ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ramazan Altundağ’dan kapsamlı bilgi aldı.

 

Tekrar deneyiniz

AKSARAY’A ÖZEL HALK OYUNLARI KIYAFETLERİNİ HALK OYUNU ÖĞRENCİLERİNE DAĞITILDI

Başkan Nevzat Palta: Sosyal ve kültürel belediyecilikte de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Aksaray Belediyesi …

6 Yorum

  1. Çağdaşlaşan dünyamızda yolların önemi çok büyük.. artık toprak yollarda karde kışta korkuyla gitmek istemiyoruz.. çalışmalar güzel..

  2. valimiz çok aktif:D

  3. yolların kalitesi insan hayatı için çok önemli tabi

  4. Her zaman başında dursa keşke valimiz

  5. vali beyin yerinde incelemesi uygun olmuş. koltuğunda oturan vali, vali değildir.

  6. yollarımızın düzeltilmesi ve incellenmesi gayet hoş.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir