Ana Sayfa Etkinlikler Uluslararası Anatolia Sirki Aksaray’da büyük ilgi gördü

Uluslararası Anatolia Sirki Aksaray’da büyük ilgi gördü

Aksaray Arena Sirki 2015 için tıklayın!

 

 

Timsah, ayı, aslan, dev piton yılanları gösterisi, kaniş köpekler gösterisi, akrobasi gösterileri, jonglörler, ateş showları, palyaçolar, kukla ve sihirbazların gösterileri sergilendi.

Dünyaca ünlü Uluslararası Anatolia Sirki Aksaray Kültür parktaki gösterileriyle büyük ilgi gördü.
Aksaray Kültür Park’ta halı saha arkasında sahnelenen ve Aksaray Belediyesi organizesinde gerçekleştirilen sirk gösterilerini Aksaray Valisi Selami Altınok, Aksaray Belediye Başkanı Nevzat Palta, belediye meclis üyeleri ve çok sayıda davetli eşleri ve çocuklarıyla birlikte izledi.
Aksaray Belediye Başkanı Nevzat Palta gösteri öncesi yaptığı konuşmada “ Aksaray belediyesinin katkılarıyla yaklaşık 10 gündür devam ediyordu. Bizim amacımız şu özellikle Aksaray’da yaşayan insanlarımızın en azından böyle bir gösterileri izlemesini sağlamaktır. Daha önce de böyle sirk gösterileri düzenledik ve olumlu tepkiler almıştık. Bu güzel gösterileri izleyenlerinde zevk alacağı kanaatindeyim.”dedi.
10 kişilik profesyonel bir ekip tarafından timsah gösterisi, ayı gösterisi, aslan gösterisi, dev piton yılanları gösterisi, kaniş köpekler gösterisi, akrobasi gösterileri, jonglörler, ateş showları, palyaçolar, kukla ve sihirbazların gösterileri sergilendi.
Özellikle çocukların büyük ilgiyle izlediği gösteriler, seyredenlere çadır ortamında sunduğu showlarla eğlenceli dakikalar yaşattı.

Tekrar deneyiniz

AKSARAY’A ÖZEL HALK OYUNLARI KIYAFETLERİNİ HALK OYUNU ÖĞRENCİLERİNE DAĞITILDI

Başkan Nevzat Palta: Sosyal ve kültürel belediyecilikte de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Aksaray Belediyesi …

2 Yorum

  1. Anladığım kadarıyla şenlik, eğlence, gösteri açısından oldukça zengin durumda Aksaray ili. Ancak sinema, tiyatro, edebiyat bu konularla ilgili de çalışma yapılmasını isteriz.

  2. İzlenmeye değer bir gösteriydi ancak bazı yetenek programlarında çok gördüğümüz için artık bunları, izlemeye pek hevesimiz kaldığı söylenemez

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir