Ana Sayfa Haberler Türk Kızılayı Ve TTNET’ten Eğitime Destek

Türk Kızılayı Ve TTNET’ten Eğitime Destek

TTNET ve Türk Kızılay Derneğinden Eğitime Anlamlı Destek
TTNET İnsan Kaynakları ve Türk Kızılay Derneği’nden İlimiz Sultanhanı Şehit Murat Yumuşak İlkokulu ile Sultanhanı Ortaokulu’na anlamlı destek.

TTNET ve Türk Kızılay Derneği Aksaray şubesi işbirliğinde başlatılan “Gülen Yüzler Projesi” kapsamında, İlimiz Sultanhanı Şehit Murat Yumuşak İlkokulundaki 110 öğrencimize kırtasiye yardımı ve oyuncak dağıtımı yapıldı. Milli Eğitim Müdürü Lütfiye DENERİ ve sponsor firmalar TTNET ile Türk Kızılay Derneği çalışanları hediyelerini alan öğrencilerimizin mutluluklarını paylaştılar.
Ayrıca proje kapsamında Sultanhanı Ortaokuluna 15 adet dizüstü bilgisayar hediye edilerek okula kazandırılan bilgisayar laboratuvarının açılışı, Milli Eğitim Müdürü Lütfiye DENERİ, TTNET İnsan Kaynakları Sorumlusu ve Türk Kızılay Derneği Aksaray Şubesi Başkanı tarafından yapıldı.
Açılışın ardından katılımcılarla bilgisayar laboratuvarını inceleyen Milli Eğitim Müdürü Lütfiye DENERİ, TTNET ve Türk Kızılay Derneği çalışanlarının gönül seferberliği içerisinde ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaşmalarını takdirle karşıladığını ifade etti. Kurumsal sosyal sorumluluk anlayışıyla hareket ederek eğitime verdikleri desteklerden dolayı TTNET ve Türk Kızılay Derneğine teşekkür eden Milli Eğitim Müdürümüz DENERİ TTNET İnsan Kaynakları Sorumlusu Ebru Tenel KIRDAĞLI’ya ve Türk Kızılay Derneği Aksaray Şubesi Başkanı Ahmet AĞAÇLI ’ya plaket takdim etti.

Tekrar deneyiniz

AKSARAY’A ÖZEL HALK OYUNLARI KIYAFETLERİNİ HALK OYUNU ÖĞRENCİLERİNE DAĞITILDI

Başkan Nevzat Palta: Sosyal ve kültürel belediyecilikte de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Aksaray Belediyesi …

11 Yorum

  1. gülen yüzler görmek güzel:)

  2. umarım yayılır bu proje

  3. TTNET hızını artısın başka kimse birşey istemiyor ondan 🙂

  4. TTNET Önce kendine destek versin, ondan sonra başka yerlere yardım etsin.

  5. ttnet karışmayaydı eyiydi. kızılayıda yavaşlatıcaklar

  6. böyle projelere destek vermeleri güzel birşey küçümsemeyin

  7. TTNET önce altyapısını geliştirsin.

  8. destek olmak güzel tabi ama ttnet alt yapısını güçlendirse keske

  9. eğitime verilen her destek önemlidir. kızılayı ve ttnet’i tebrik ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir