Ana Sayfa Haberler TK Plastik Fabrikasi ziyareti

TK Plastik Fabrikasi ziyareti

Fabrika Müdürü Metin Tonba Vali Altınok ve Başkan Nevzat Palta’ya plastik üretimi hakkında detaylı bilgiler verdi.

Aksaray Valisi ve OSB Yönetim Kurulu Başkanı Selami Altınok ile Aksaray Belediye Başkanı ve OSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Nevzat Palta OSB’de yaptıkları bir toplantı sonrası TK Plastik fabrikasında bir dizi gezi ve incelemede bulundular
Aksaray Organize Sanayi Bölgesi Tarım Kredi Kooperatifleri Birliği’ne ait TK Plastik Fabrikasını ziyaret eden Vali Selami Altınok ve Belediye Başkanı Nevzat Palta’ya fabrika müdürü Metin Tonba tarafından yapılan üretimler hakkında detaylı bilgiler verildi.
Vali Altınok ve Başkan Nevzat Palta Aksaray OSB’de üretim yapan birçok fabrikanın dünyadaki çeşitli ülkelerle rekabet edecek düzeyde olmasının hem Aksaray adına hem de ülkemiz adına sevindirici olduğunu belirterek Aksaray’a yatırım yapan tüm yatırımcılara teşekkür ettiler.

Tekrar deneyiniz

AKSARAY’A ÖZEL HALK OYUNLARI KIYAFETLERİNİ HALK OYUNU ÖĞRENCİLERİNE DAĞITILDI

Başkan Nevzat Palta: Sosyal ve kültürel belediyecilikte de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Aksaray Belediyesi …

4 Yorum

  1. kim bilir kaç kez kullandık buradan çıkan ürünleri 🙂

  2. Böyle umarım 3-5 tane daha fabrika görür Aksaray’ımız.Gelişimde önemi çok büyük.

  3. Başkan ve Vali koltuklarında oturmuyor. Bu güzel bir şey umarım bu şekilde yatırım yapanlara yardımcı oluyorlardır. Aslında bu da manevi bir teşviktir.

  4. Umarım daha niceler,ne başarılıları açılır da güzel Aksarayımızda bundan faydalanır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir