Ana Sayfa Haberler Tayini çıkanlara veda yemeği verildi

Tayini çıkanlara veda yemeği verildi

Aksaray Belediye Başkanı Nevzat Palta ise yaptığı konuşmasında Aksaray’da yeni görev yerlerine tayin olan Jandarma Komutanı, Emniyet Müdürü, Vali Yardımcıları ve Kaymakamlarla hep bir ekip olarak çalıştıklarını söyledi.

9 yıldır belediye başkanlığı görevi yaptığını, kamuda böyle bir ekiple çalışmaktan büyük zevk aldığını belirten Aksaray Belediye Başkanı Nevzat Palta, ‘’Değerli komutanımız, vali yardımcılarımızla emniyet müdürümüzle sonuçta ortak amacımız ortak derdimiz memleketimiz insanlarımız ve onlara hizmet derdi ve kaygısı idi. Biz burada el birliği, gönül birliği içerisinde hizmet etmeye çalıştık. O açıdan ben memnunum. Sonuçta Türk bayrağının dalgalandığı her yer bizim ülkemizdir. Bende 15-16 yıl Aksaray’ın dışında Ankara’da görev yaptım. Görev yaptığımız yerleri bizim ülkemizin bir toprağı olarak değerlendirdik o açıdan ben ne kadar üzüntülü olsa da gittiği yerde bu bütün bahsetmiş olduğum zevatın inşallah sağlık sıhhat içerisinde ülkemize insanlarımıza hizmet etme şerefine nail olurlar diye düşünüyorum. Bende başta komutanım emniyet müdürümüz vali yardımcılarımız ve diğer kaymakam arkadaşlarımızın hepsine hakkım varsa helal olsun diyorum. İnşallah yine görüşürüz belirli bir zaman diliminde Mevla neyler neylerse güzel eyler diyorum. Hepinize başarılar diliyorum’ dedi.

Jandarma Komutanı Albay Erdal Eren ve Emniyet Müdürü Mustafa Şahin’de yaptıkları konuşmalarında Aksaray’da görev yapmaktan büyük zevk aldıklarını güzel insanlar tanıdıklarını iyi dostlar kazandıklarını belirterek Aksaray’dan iyi duygularla ayrıldıklarını ifade ettiler.

Tayin olan Vali Yardımcıları ve Kaymakamlar adına bir konuşma yapan Vali Yardımcısı Mehmet Mızrak’da konuşmasında, görev yaptıkları süre zarfında Aksaray’ı çok sevdiklerini geride güzel dostluklar bırakarak yeni görev yerlerine gideceklerini söyledi.

Aksaray’ın layık olduğu yeri bulmaya başladığını bunu da Vali Selami Altınok, Belediye Başkanı, başkan yardımcıları kamu kurum müdürleri sivil toplum kuruluşlarının değerli katkı ve çalışmalarını uzaktan takdirle takip edeceklerini belirten Mızrak, kendileri için veda programını düzenleyen Vali Selami Altınok’a teşekkür etti.

Konuşmaların ardından Vali Selami Altınok ve Belediye Başkanı Nevzat Palta tarafından tayin olan Jandarma Komutanı, Emniyet Müdürü, Vali Yardımcıları ve Kaymakamlara çeşitli hediyeler verildi.

Tekrar deneyiniz

AKSARAY’A ÖZEL HALK OYUNLARI KIYAFETLERİNİ HALK OYUNU ÖĞRENCİLERİNE DAĞITILDI

Başkan Nevzat Palta: Sosyal ve kültürel belediyecilikte de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Aksaray Belediyesi …

3 Yorum

  1. Tayini çıktı diye sırtını dönmektense güzel bir davranış.Artık ülke olarak bir bütün olmanın zamanı geldi de geçiyor.Siyaset için küçük bir adım ama umarım bir gün herkes bu noktaya ulaşır.

  2. Güzel düşünülmüş bir organizasyon. Tayini çıksın çıkmasın emeği olan arkadaşların yanında olmak çok doğru.

  3. Tayini çıkan memurların eline, emeğine sağlık. Umarım gidecekleri yerlerde de layıkıyla görevlerini yerine getirmeye devam ederler. Başkanın bu düşüncesi de takdire şayandır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir