Ana Sayfa Tanıtım Straplez Gelinlik Modelleri

Straplez Gelinlik Modelleri

Ruh eşimizi bulduktan sonra telaşlı fakat bir o kadar keyifli bir alış veriş o muhteşem tören öncesinde bizleri bekliyor. Saç seçimi, makyaj, tören hazırlıkları fakat en keyiflisi de gelinlik seçimidir. Kaliteli ve bu işte uzman bir terzi ile ya da mümkünse modacı ile çalışma fırsatınız varsa çok şanslısınız eğer bu imkanlara sahip değilseniz zevkine güvendiğiniz ve sizi iyi tanıyan biri ile alış verişe başlayabilirsiniz.

2013 Gelinlik Modelleri Straplezler İle Bezenmiş!

Gelinlik seçiminden sonra 3-4 ay ibi uzun bir süre prova dönemi başlıyor. Bu dönemde biraz sıkılabilirsiniz ama emin olun ki her şey o özel gecede çok daha şık olmanız için. Gelinlik modelleri konusunda bu yazımda sizlere straplez modellerden bahsetmeye çalışacağım. Abiyelerden çok yakından tanıdığınız strapler modeller özel gecelerde çok fazla tercih edilir. Tasarımcılar bu modeli gelinlikler için tasarladı ve sizlerin beğenisine sundu.

Göğüs kısmında yarım bir şekilde akan gelinlik modellerine etek kısmı ne kadar kabarık olursa o kadar şık bir kombin olacaktır. Gelinliklerde dar kesim etek görmeniz neredeyse imkansız fakat özel kesim ya da özel tasarımlar elbette karşınıza çıkacaktır.

Straplezin en önemli özelliği kolsuz kesimlerde dekolte konusunu en iyi şekilde işliyor olmasıdır. Abartısız ve yerinde bir dekolte ek olarak straplezin göze hitap eden şıklığı harika bir kadın ve harika bir gelinliği bütün olarak ortaya koyuyor. Modelleri incelemek isteyen ziyaretçileri sitemize bekliyoruz.

Tekrar deneyiniz

AKSARAY’A ÖZEL HALK OYUNLARI KIYAFETLERİNİ HALK OYUNU ÖĞRENCİLERİNE DAĞITILDI

Başkan Nevzat Palta: Sosyal ve kültürel belediyecilikte de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Aksaray Belediyesi …

bir yorum

  1. Deisik modeller var 🙂 fikir olsun derseniz bir bakin….

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir