Ana Sayfa Spor Spor’a desteklerinden dolayı Av. Özkan Doygun’a plaket

Spor’a desteklerinden dolayı Av. Özkan Doygun’a plaket

ozkan doygun'a plaket (1)Aksaray Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Cavit Kılıç ve yönetim kurulu üyeleri Amatör Klüplere sağladığı destekten dolay İl Genel Meclisini ziyaret ederek plaket takdim ettiler.
Amatör spor kulüpleri federasyonu başkanı Cavit Kılıç Yaptığı açıklamada ’’30 eylül 6 Ekim arasında Amatör Spor Kulüpleri Haftası olarak ilan edilmiştir. Bunu Gençlik Spor Bakanımız sayın Suat Kılıç, Spor Genel Müdürümüz Mehmet Baykan, Konfederasyon Genel Başkanımız Ali Düşmez’ le birlikte Amatör Haftası olarak yayınlamışlardır. 81 İlimizde Amatör Kulüpleri haftası etkinlikleri yapılmaktadır. Aksaray İlimizde de bizlerde sizlerin Amatör Kulüplere verdiğiniz desteklerden dolayı İl Genel Başkanlığımıza plaket vermeyi uygun gördük. İl Genel Meclis Başkanı Av. Özkan Doygun’un bölgemizde amatör sporun gelişmesine büyük katkı sunduğunu İl Genel Meclis başkanımızın bu katkılarını Amatör Kulüpler federasyonu olarak taktirle karşıladıklarını belirterek desteklerinin devam etmesini diledi.

Haberin devami —>

Tekrar deneyiniz

AKSARAY’A ÖZEL HALK OYUNLARI KIYAFETLERİNİ HALK OYUNU ÖĞRENCİLERİNE DAĞITILDI

Başkan Nevzat Palta: Sosyal ve kültürel belediyecilikte de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Aksaray Belediyesi …

5 Yorum

  1. Çok şükür spora destek ilimizde tam. Umarım gittikçe artar.

  2. Plaketi hayırlı olsun. 🙂 Basarılarının devamı gelmesi dilegiyle..

  3. desteğinin daha da devam etmesi dileğimle.Tebrikler

  4. vali bey tarafından destekleniyor olmak güzel. inşallah bu destekler devam eder.

  5. plaketi alması iyi olmuş böyle insanların ödüllendirilmesi gerekir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir