Ana Sayfa Haberler ” SOMUNCU BABA AŞKIN SIRRI ” filmi fragmanı Emitt Fuarında gösterildi

” SOMUNCU BABA AŞKIN SIRRI ” filmi fragmanı Emitt Fuarında gösterildi

Somuncu baba askin sirri (3)“SOMUNCU BABA AŞKIN SIRRI” FİLMİNİN İLK FRAGMANI EMITT FUARI’NDA GÖSTERİLDİ
Aksaray Belediyesi tarafından desteklenen, 2015 yılında adında söz ettirecek olan ve Aksaray’ın tanıtımına büyük katkı sağlayacak “Somuncu Baba Aşkın Sırrı” Filminin İlk Fragmanı EMITT Fuarı’nda Gösterildi.
Aksaray Belediyesi tarafından desteklenen “Somuncu Baba Aşkın Sırrı” Filminin ilk fragmanı için Filmin yönetmeni Kürşat Kızbaz, Başrol oyuncusu Furkan Palalı ve oyuncu Saruhan Hünel, Aksaray Belediye Başkanı Haluk Yazgı ile EMITT fuarındaki Aksaray standında bir araya geldiler. Filmin ilk fragmanın gösterimi stanttaki televizyondan hep birlikte seyredildi. Filmin ilk fragmanı izleyenlerden tam not aldı.
Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı: ‘‘ Fragmanı izleyince filmin Aksaray’ın Tanıtımı Adına güzel olacağına bir kez daha inandım” Dedi
Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Biz biliyoruz ki sinema günümüzün en etkili tanıtım araçlarının başında geliyor. Bizde Aksaray’ımızın tanıtılması konusunda sinemadan faydalanmak için Manevi Dünyamızın Mimarlarından Şeyh Hamid-i Veli Somuncu Babamızın hayatını konu alan “Somuncu Baba aşkın sırrı” Filminin yapılması için çalışmalarımıza dört beş ay önce başlamıştık. Bu gün yapılan çalışmaların ilk bölümün kısa bir örneği olan fragmanını izleyince bu işin güzel olacağına olan inancımız bir kez daha yenilendi.İnşallah film bitip vizyona girdiği zaman Aksaray’ımızın tanıtımına büyük katkı sağlayacak.Tekrar yapımda emeği geçen herkese teşekkür ederim dedi.
“Somuncu Baba Aşkın Sırrı” Filminin başrol oyuncusu Furkan Palalı, ”Çok güzel bir film bizi bekliyor.”
EMITT Fuarındaki fragman tanıtımına katılan Somuncu Baba Aşkın Sırrı” Filminin başrol oyuncusu Furkan Palalı, İlk etabı da bitirdik. Yaklaşık iki haftalık bir çekim gerçekleştirdik biliyorsunuz Aksaray’da. Şimdi onun kurgusu montajı hazırlanıyor bir yandan. Birde fragman hazırladık yaklaşık bir dakikalık güzel bir fragman oldu. Bundan sonraki süreçte de hem senaryo üzerine hem de çekim mekanları ve oyuncular üzerine çalışmalarını yapımcımız ve yönetmenimiz devam ettiriyor. Bizde Mart Nisan Mayıs gibi çekilere tekrar başlayacağız. Yazı bekliyoruz güneşi bekliyoruz yeşili bekliyoruz o süreçten sonrada Mayıs gibi çekimlerimiz bitmiş olacak. Güzel bir film bizi bekliyor diyebiliriz. Bundan sonrası seyirci ile buluştuğu zaman belli olacak dedi.
Yönetmen Kürşat Kızbaz; Filmin ilk dönem çekimleri bitti, Her şey çok güzel adından söz ettirecek bir yapım oluyor.”
“Somuncu Baba Aşkın Sırrı” Filminin yönetmeni Kürşat Kizbaz fragmanın izlenmesinden sonra yaptığı açıklamada; Somuncu Baba Aşkın Sırrı filminin birinci etap çekimleri Aralık ayında sonlandı. Şimdi mevsimin değişmesini bekliyoruz. Mart- Nisan Mayıs aylarında iki farklı iklimi daha çekeceğiz ve çok daha büyük sahnelerimiz olacak. Savaş sahnelerimiz, saldırı sahnelerimiz olacak. Büyük Şam Pazarı kuracağız. Mekke’yi kuracağız, Erdebil’i kuracağız. Bir yandan prodüksiyon hazırlıkları devam ediyor ve filmle ilgili ilk fragmanımız da bugünlerde tamamlandı ve medya ile paylaşılıyor. Şu an her şey yolunda büyük bir başarı ile inançla ve umutla 2015 yılının en duygusal filimlerinden en mistik en güzel Filizlerinden birini gerçekleştiriyoruz dedi.”

 

Somuncu baba askin sirri (3)Somuncu baba askin sirri (1)Somuncu baba askin sirri (2)

Tekrar deneyiniz

AKSARAY’A ÖZEL HALK OYUNLARI KIYAFETLERİNİ HALK OYUNU ÖĞRENCİLERİNE DAĞITILDI

Başkan Nevzat Palta: Sosyal ve kültürel belediyecilikte de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Aksaray Belediyesi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir