Ana Sayfa Tanıtım SGK Sorgulama İşlemleri

SGK Sorgulama İşlemleri

SGK.GEN.TR web sitesi herhangi bir resmi kurum veya kuruluşla bağlantısı olmamasına rağmen vatandaşların sosyal güvenlik sistemi içerisinde aradıklarını daha kolay bir şekilde bulabilmelerini olanak sağlayan kullanıcı dostu internet sitesidir. Vatandaşlarımız Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) uygulamalarını araştırma, uygulama konusunda sıkıntı çektiğinizi biliyoruz. Sizlere ne yapacağını, nasıl yapılması gerektiğini uzman ekibimizin çalışması ile pratik olarak yardımcı oluyoruz. Çoğu vatandaşlarımız SGK mevzuatlarına hakim olmadığından hukuki haklarını kaybediyor. Biz böylelikle hakkın ortadan kaybolmasına önlemek için daha anlaşılır bir şekilde haberleri, sorgulamaları siz değerli vatandaşlarımızın kullanabilmesi için çaba sarfediyoruz.

SGK Portal web sayfasında ulaşabileceğiniz başlıca içerik SGK Sorgulama pratik sayfasıdır. Bu sayfada geniş kapsamlı anlatım sayesinde hizmetlerinizi kolayca sorgulamayı öğrenebilirsiniz. Diğer sıkça kullanılan SGK Hizmet Dökümü uygulaması sayesinde vatandaşlar borçlarını sorgulama işlemini kolayca yapabilmektedir.

SGK sitesinde tüm bu online işlemlerin yanısıra Sosyal Güvenlik Kurumu hakkında gelişmeler, mevzuat bilgileri ile SGK, SSK haberleri en kapsamlı bir şekikde yer almaktadır.

Tekrar deneyiniz

AKSARAY’A ÖZEL HALK OYUNLARI KIYAFETLERİNİ HALK OYUNU ÖĞRENCİLERİNE DAĞITILDI

Başkan Nevzat Palta: Sosyal ve kültürel belediyecilikte de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Aksaray Belediyesi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir