Ana Sayfa Etkinlikler Saatçioğlu ve Gümüşay Ailelerinin mutlu günü

Saatçioğlu ve Gümüşay Ailelerinin mutlu günü

Saatcioglu ve Gümüsay Ailelerinin mutlu günü (2)EVLİLİKLER SEVGİ VE SAYGI ÜZERİNE KURULMALIDIR”

Başkan Nevzat Palta, Nikâhlarını kıydığı Rüya ve Turgay çiftine Türk bayrağı, aile kitapçığı ve bir çift kahve fincanı hediye etti.

Aksaray’ın tanınmış işadamlarından Reha Saatçioğlu’nun kızı Rüya ile Ömer Gümüşay’ın oğlu Turgay muhteşem bir düğün töreni ile dünya evine girdiler.
Grand Altuntaş Oteldeki düğün törenine Aksaray Belediye Başkanı Nevzat Palta, ile iş ve siyaset dünyasından çok sayıda davetli katıldı.
Başkan Nevzat Palta Rüya ve Turgay çiftinin nikâhlarını kıydı. Evlilik ve birlik beraberlik konusunda önemli mesajlar verdi.
Başkan Nevzat Palta, nikâh sırasında yaptığı açıklamada şunları söyledi “ Temennimiz odur ki bu kardeşlerimizin ömür boyu huzur içinde mutlu bir şekilde evliliklerini devam ettirmesidir. Evliliklerin uzun soluklu ve bir ömür boyu olması lazım. Bunun içinde evlenen genç kardeşlerimize ve ailelerine iş düşüyor. Evliliklerin mutlaka sevgi üzerine kurulması lazım. Sevgiyle beraber saygı olsan. Bunlar mutlaka olmalıdır. Hoşgörü olmalıdır. Birbirimizi seveceğiz. Sayacağız ve hoş göreceğiz. Bunlar birbirinden ayrılmayan güzel kelimelerdir. Ama her şeyin başı sabırdır. Sabredeceğiz. Sabrettiğimiz zamanda ben inanıyorum ki evliliğiniz inşallah bir ömür boyu mutlu bir şekilde devam eder. Cenabı Allah sizleri bir yastıkta kocatsın. Allah hayırlı uğurlu etsin.”Dedi
Başkan Nevzat Palta, Nikâhlarını kıydığı Rüya ve Turgay çiftine Türk bayrağı, aile kitapçığı ve bir çift kahve fincanı hediye etti.
İşadamı Reha Saatçioğlu ile eşi Nuriye Hanım kendilerini bu mutlu günlerinde yalnız bırakmayan Belediye Başkanı Nevzat Palta’ya ve tüm davetlilere teşekkür ettiler.

Saatcioglu ve Gümüsay Ailelerinin mutlu günü (1)

Tekrar deneyiniz

AKSARAY’A ÖZEL HALK OYUNLARI KIYAFETLERİNİ HALK OYUNU ÖĞRENCİLERİNE DAĞITILDI

Başkan Nevzat Palta: Sosyal ve kültürel belediyecilikte de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Aksaray Belediyesi …

bir yorum

  1. gerçekten mükemmel bir jest yapmış 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir