Ana Sayfa Haberler Rıfkı Karabatak’tan 1000 kişiye iftar yemeği

Rıfkı Karabatak’tan 1000 kişiye iftar yemeği

MHP BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OP.DR.RIFKI KARABATAK HACILAR HARMANINDA MAHALLE SAKİNLERİNE İFTAR VERDİ

MHP Belediye Başkan Adayı Op.Dr.Rıfkı Karabatak Hacılar Harmanı mahallesinde yaklaşık 1000 kişiye iftar yemeği verdi. İftara MHP İl Teşkilatının yanı sıra MHP Merkez ilçe Başkanı Dr Ali Er, Ülkü Ocakları Başkanı Ferit Köse, Partililer ve çok sayıda Hacılar Harmanı Mahallesi sakini katıldı.
İftar sofralarını tek tek gezen MHP Belediye başkan adayı Karabatak Mahalle sakinleriyle yakından ilgilendi. Yemeğe katılan 1000 kadar Mahalle sakini açık havada İftar yapmanın keyfini yaşadı. MHP İl ve İlçe Yöneticileri yemek servisini kendi elleriyle yapmaları da herkes tarafından takdirle karşılandı. İftar öncesi masaları dolaşan MHP Belediye Başkan Adayı Op.Dr.Rıfkı Karabatak’a Dr.luğunu yaptığı çok sayıda bayan misafir tarafından ilgi ve destek ifadeleriyle doğumunu yaptırdığı çocuklarla tanıştırılması dikkat çekti. Kadın Hastalıkları ve ,Doğum uzmanı olan Dr. Rıfkı Karabatak bu seçimde hastaları tarafından yoğun olarak desteklenecek gibi görünüyor.
İftardan sonra mahalle sakinlerine seslenen Karabatak; “ Bu güzel Ramazan akşamında sizinle birlikte iftar açmaktan mutluluk duyuyorum, davetimize icabet eden tüm Hacılar Harmanı sakinlerine teşekkür ederim dedi. Hacılar Harmanı mahallesinin sıkıntılarını yakında biliyorum, yap boz tahtasına dönen Aksaray’da Hacılar Harmanı mahallesi de nasibine düşen hizmeti alamamıştır. İnşallah Milliyetçi Hareket Partisinin kadroları, bunlara nasıl Belediyecilik yapılır sizinle birlikte 30 Mart yerel seçimlerinde gösterecekti” dedi.
İftardan sonra Mahalle sakinleriyle sohbet eden MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Karabatak Halkın Hacılar Harmanı sakinlerinin yakın ilgisinden oldukça memnun olduğunu belirtirken Karabatakla fotoğraf çektirmek isteyen mahalle sakinleri ile fotoğraf çekimleri sırasında oldukça neşeli görüntüler ortaya çıktı. 17.07.2013

 

Tekrar deneyiniz

AKSARAY’A ÖZEL HALK OYUNLARI KIYAFETLERİNİ HALK OYUNU ÖĞRENCİLERİNE DAĞITILDI

Başkan Nevzat Palta: Sosyal ve kültürel belediyecilikte de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Aksaray Belediyesi …

bir yorum

  1. Allah tutuğunuz oruçları kabul etsin inşallah.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir