Ana Sayfa Eğitim Rektörden kayıt yaptıran öğrencilere süpriz ziyaret

Rektörden kayıt yaptıran öğrencilere süpriz ziyaret

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Mustafa Acar, kesin kayıt işlemlerini yerinde inceledi. ASÜ ailesine yeni katılan öğrencilerle sohbet eden ve yakınlarıyla görüşen Rektör Acar, ASÜ’nün gelişen, potansiyeli yüksek bir üniversite olduğundan söz etti.

ASÜ’de kesin kayıt işlemleri hafta boyunca sürdü. Kayıtların sorunsuz şekilde tamamlanması için yoğun çaba sarf edilirken, öğrenciler ve aileleri hızlı şekilde tamamlanan işlemlerden memnun olduklarını söylediler. İlk günden bu yana kayıt çalışmalarını yakından takip eden ASÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Acar, sabah saatlerinde işlemleri bizzat yerinde inceledi. Bu esnada yeni ASÜ öğrencileri ve aileleri ile görüşen Rektör Acar, ASÜ’nün hızlı şekilde büyüyen bir üniversite olduğunu belirtti. Gerek yeni açılan fakülte ve bölümler, gerek fiziki iyileşmeler, gerekse öğrenci sayısı bakımından ASÜ’nün örnek bir üniversite olma yolunda ilerlediğini ifade eden Rektör Acar, “Öğrencilerimiz ASÜ’yü tercih etmekle son derece doğru bir karar verdiler. Kayıtlarını yaptırarak ASÜ’lü olan öğrencilerimize ve ailelerine hayırlı olsun dileklerimizi iletiyoruz” dedi.

Rektör Acar’ın aile ve öğrenci ziyareti, kayıt için kampüste bulunanları memnun etti. Öğrenciler ve aileleri hem Aksaray, hem de ASÜ hakkında merak ettikleri soruları bizzat Rektör Acar’a sorarak cevap bulma şansına sahip oldular.

Tekrar deneyiniz

AKSARAY’A ÖZEL HALK OYUNLARI KIYAFETLERİNİ HALK OYUNU ÖĞRENCİLERİNE DAĞITILDI

Başkan Nevzat Palta: Sosyal ve kültürel belediyecilikte de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Aksaray Belediyesi …

3 Yorum

  1. Her zaman dediğim gibi ziyaretler aldı başını gidiyor. Hep ziyaret hep ziyaret. 🙂 Önemli olan ziyaretlerin sonucu.

  2. diğer üniversitelere örnek olmalı bu davranış. ne rektörler var öğrencinin yüzüne bakmıyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir