Ana Sayfa Haberler Protokolün Emlak Kredi İlköğretim Okulu Ziyareti

Protokolün Emlak Kredi İlköğretim Okulu Ziyareti

Protokol üyeleri sınıfları gezerek öğrencilerle hem sohbet ettiler hem de çeşitli kitaplar dağıtarak başarılar dilediler.

2013 – 2014 Eğitim – Öğretim dönemi başladı. Emlak Kredi İlköğretim Okulunda yeni dönem için bir açılış töreni düzenlendi.

Törene, Vali Vekili Kubilay Ant, Jandarma Alay Komutan Vekili Yarbay Hakan Eşitgen,  Belediye Başkan Vekili Hüseyin Altınsoy, Cumhuriyet Başsavcısı Taner Aksakal, Milli Eğitim Müdürü Lütfiye Deneri ile protokol üyeleri çok sayıda öğretmen ve öğrenci katıldı.

Günün anlam ve önemine binaen yapılan konuşmaların ardından eğitimde yeni dönem kurdelesi kesildi ve protokol mensupları sınıfları gezerek öğrencilerle hem sohbet ettiler hem de çeşitli kitaplar dağıtarak başarılar dilediler.

Aksaray belediye başkan vekili Hüseyin Altınsoy yaptığı açıklamada yeni eğitim öğretim yılının hayırlı olmasını dileyerek şunları söyledi “ Yeni öğretim yılımızın güzelliklere hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Her zaman söylediğimiz şey şudur en büyük yatırım eğitime olan yatırımdır. En güzel şehirleri kurarız en güzel yolları yaparız en modern yapıları yaparız ama içerisinde yaşayan insanları güzelleştirmedikten sonra, insanların eğitimini ve gönül dünyalarını güzelleştirmedikten sonra hiçbir anlamı yok. Tabi ki çağdaş ve modern şehirler kurmamız lazım ama bütün bunları yaparken de eğitimde de en güzel yerlere gelmemiz lazım. Bu güzel çocuklarımızın eğitimlerini en güzel şekilde sağlamamız lazım. Gönül dünyalarını güzelleştirmemiz lazım.”

Tekrar deneyiniz

AKSARAY’A ÖZEL HALK OYUNLARI KIYAFETLERİNİ HALK OYUNU ÖĞRENCİLERİNE DAĞITILDI

Başkan Nevzat Palta: Sosyal ve kültürel belediyecilikte de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Aksaray Belediyesi …

7 Yorum

  1. O çocuklar bizim geleceğimizdir. Yapılan davranışı takdir ediyorum

  2. bu şekilde ziyaretler yaparak, hem çocukları, hemde okulda ki öğretmenleri motive ederek iyi yerlere geleceğimize inanıyorum

  3. orta okul yillarimda en iyi okullardan birisiydi.

  4. Çocuklara moral olmuştur

  5. ÇOCUKLAR GAYET memnun görünüyor..

  6. Herkese güzel bir moral olmuştur umarım teşekkürler yapılanlar için

  7. çocukların mutluluğu yüzlerinden okunuyor. helal olsun. yalnız bırakmamak lazım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir