Ana Sayfa Tanıtım Pire ilaçlama

Pire ilaçlama

Şafak ilaçlama şirketi  Pire ilaçlama konusunda yılların verdiği birikim ve tecrübe ile en uygun ilaçlama fiyatları ile pire ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

Pireler genellikle kedi ve köpekler ile evlerimize taşınan bir haşere türüdür. Diğer haşere ilaçlama türlerine göre pire ilaçlaması biraz daha farklıdır. Bunun sebebi ise pirelerin vücud yapılarının farklı olmasından kaynaklanmaktadır. Üreme için kana ihtiyaç duyan bu haşereler, yumurtalarını toz, toprak ve zeminlere rastgele bırakırlar. Pire ile mücadele diğer haşere türlerine göre daha zordur. Pire ilaçlama sırasında özel olarak hazırlanmış insektisitlerin kullanılması ve pire ilacının tüm alana yayılması gerekmektedir. Pireler kan emerek beslenen bir parazit türü olduğu için konakçısını birden fazla kez ısırabilir ve diğer konakçıya geçiş yapabilir. Bu geçişten sonra ilk konakçıda ki hastalıkları ikinci konakçıya taşımış olacaktır. Pire ısırmasına maruz kalan konakçının vücudunda kabarma, kaşıntı ve şişkinlik meydana gelmektedir. Pireler dizanteri, tifüs, veba, humma, deri ve cilt hastalıkları gibi bir çok hastalığa sebep vermektedirler.
Şafak Pire ilaçlama şirketi olarak pire ilaçlama hizmetimiz her daim garantili olmaktadır. Pire ilaçlama firmaları arasında bizi öne çıkaran en belirgin özelliğimiz bu olsa gerektir. Pirelerden kurtulmak bir telefon kadar yakınınızda olan Şafak ilaçlama ile birlikte gerçek olacaktır.

Tekrar deneyiniz

AKSARAY’A ÖZEL HALK OYUNLARI KIYAFETLERİNİ HALK OYUNU ÖĞRENCİLERİNE DAĞITILDI

Başkan Nevzat Palta: Sosyal ve kültürel belediyecilikte de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Aksaray Belediyesi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir