Ana Sayfa Siyaset Özkan Doygun Belediye Başkan Aday Adaylığını açıkladı

Özkan Doygun Belediye Başkan Aday Adaylığını açıkladı

aday-adayi-ozkan-doygun.png
Ak Parti Aksaray Belediye Başkan Aday Adayı Özkan Doygun

Sözlerime başlarken, hepinizi en içten, en derin sevgi, saygı ve muhabbetlerimle selamlıyorum. Bugün, katılımınızla onurlandırdığınız bu salonda, hayatımın en önemli kararlarından birini paylaşmak için buradayım.
Kısaca kendimden bahsetmek istiyorum,
1979 yılında Aksaray Güzelyurt Ihlara Kasabasında doğdum,İlk ve Orta öğrenimimi Ihlara’da, Lise öğrenimimi Osman Gazi Lisesinde bitirdim, Atatürk Üniversitesi Hukuk Fakültesi Lisans eğitimi aldım. Evliyim ve 2 çocuk babasıyım.

Siyasi hayatıma,
2009 yılında Aksaray Ak Parti İl Genel Meclis Üyesi olarak göreve başladım,
ve 2011 yılından itibaren il genel Meclis Başkanlığı görevimi yürütüyorum.

İl Genel Meclisi Başkanlığı hayatıma,
2011-2013 yıllarında sıra dışı,başarılı ve örnek çalışmalara imza attım.
“BU YARIŞTA BİZDE VARIZ AKSARAY İÇİN HAZIRIZ”
Bu bir hizmet yarışıdır. Siyaset millete hizmet etme aracıdır. Ülkemiz için var gücümüzle ile çalışacağız..sizleri sevdik, sizlerle sevildik, tarihi ve doğal güzellikleri ile Aksaray’ı turizm kenti haline getirmek için bu yola baş koyduk. Hedefimiz 2023 adı duyulur hatırı sayılır, mamur çevresi düzgün, Tarım, sanayi,Turizm ve kültür şehri olacak bir Aksaray hediye etmek için, bu yola çıktık. Sizinle paylaşacağız sizinle başaracağız ve biz Aksaray için hazırız.
Sevgili kardeşlerim,
Fatih Sultan Mehmet’in dediği gibi “Bir şehri imar, etmek halkın gönlünü almaktır.” sözünden hareketle, AK Parti Belediye’ciliğinin başarısı da insana hizmet ederek insanın gönlünü hoş tutmak öncelikli hedefimizdir.” 200 bin nüfuslu her an gelişen, değişen ve büyüyen bir ilde, İl Genel Meclisi Başkanı olarak Hizmet ettiğim 3 yıllık sürede, çözüm üreten çağımızın tekonolojisine uygun projelere imza atmış bir yönetici oldum. İlimizin yerel yönetiminin genç bir beyine sahip olan birinin yönetimin devralmasına inandığımız için ve halkın ayağına giderek Aksaray halkına daha iyi hizmet vermek için adayınız oldum. Bu konuda en büyük artımız, Aksaray’ı ve Aksaray halkını çok iyi tanımamızdır. Halkımızı özlediği kentte yaşatmak için bu yola çıktık. Genel olarak insanlarımız belediyecilik hizmetleri noktasında daha yeni daha farklı daha güzel hizmetler bekliyor.Birlikte yaşadığımız Aksaray’ımız tüm güzelliklere layıktır.
klasik belediyecilik anlayışından kurtulmak, yeni bir yüz ve heyecanlara da ihtiyaç olduğunu hissederek bu yola çıktığımızı da herkesin bilmesini isteriz.
Sevgili Kardeşlerim,
Aksaray’da yapılacak daha çok işimiz olduğunu biliyoruz. Projelerimizle geliyoruz. Gelin hep beraber, Aksaray’ı olması gereken ve hakettiği yere birlikte taşıyalım. Aksaray Türkiye’nin Dünya’ya 5 koldan açılan penceresi ve en önemli geçiş merkezlerinden biri, büyük bir potansiyele sahip olan Aksaray’ı Dünya markası yapalım. Medeniyetlerin beşiği Aksaray’ı Orta Anadolunun BİR İNCİSİ yapalım. Aksaray’ın Tüm zenginliklerini ve güzelliklerini tam anlamıyla ortaya çıkaralım. Hep birlikte Aksaray’ı örnek bir Dünya kenti yapalım. Çünkü biz Aksaray’ız, Aksaray’ı seviyoruz ve Aksaray’ı hak ettiği yere getirmeye mecburuz.
Hepinize Türkiye ve Aksaray sevdanızdan, Aksaray’a hizmet sorumluluğunuzdan dolayı şükranlarımı arz ediyorum. Allah hiçbirinizin eksikliğini göstermesin.
Sözlerimi bitirirken Hepinizi sevgi ve hürmetlerimle ayrı ayrı selamlıyorum, Allah yar ve yardımcımız olsun, Gelecek günlerimiz ak ve aydınlık olsun.
Hepinizi Allah’a emanet ediyorum. Sağ olun, var olun. Desteklerinizden dolayı teşekkür ediyorum ve saygılar sunuyorum.

Av. Özkan DOYGUN
AK Parti Aksaray Belediye Başkanı A. Adayı

 

Tekrar deneyiniz

AKSARAY’A ÖZEL HALK OYUNLARI KIYAFETLERİNİ HALK OYUNU ÖĞRENCİLERİNE DAĞITILDI

Başkan Nevzat Palta: Sosyal ve kültürel belediyecilikte de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Aksaray Belediyesi …

bir yorum

  1. inş. yukarıda yazdıklarını seçimden sonra unutmaz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir