Ana Sayfa Tanıtım OMEGA Saat 007 James Bond Serisi!

OMEGA Saat 007 James Bond Serisi!

omage planet 007Lüks saat piyasasında birçok önemli isim bulunuyor. Onların en önemli temsilcilerinden biri de markaadresi.com. Markaadresi 2009 yılından beri en dikkat çekici saatlerinden biri olan Omega Planet Ocean 007’yi tanıttı.

teknik detaylar ve teknoloji konusunda rakiplerinden oldukça ayrı yerlerde olduklarını belirtmekte fayda var kaliteli ve seçkin çizgisinden ayrılmayan markaadresi Omega Planet Ocean 007 modelinin sitede iki versiyonu bulunuyor

007 modelinden kısa bahsetmek gerekirse James Bond serisinin filmlerinde Omega marka saat kullanılması, neredeyse bir gelenek haline geldi. Serinin 23. filmi  SKYFALL’da, dünyanın en ünlü gizli ajanı Bond’u bir kez daha kolunda bir Omega saatle göreceğiz. Saatin, bu ajana çok yakıştığı da bir gerçek. SKYFALL filminde kullanılacak saatin kararlaştırılan üretim miktarı 5007 adet.

Bu saat 007 James Bond’un filmlerinde kullandığı yedinci Omega saat olma özelliği taşımakta. Sportif yönleri ve dayanıklılığı ile dikkat çeken tasarım, adeta taşıyıcısıyla bu özellikleriyle bir yarış içerisinde. Planet Ocean adı verilen tasarım, 42 milimetre kasa çapındaki saatin saat 7 rakamının yerinde  007 ve safir kristal ön camında  SKYFALL 007 işlemeleri bulunuyor. Bu da filme özel oluşunun bir başka göstergesi. Daha önceki James Bond Limited Edition modeller Seamaster Professional örnek alınarak üretilmişti, SKYFALL bir James Bond filmi için özel üretilen ikinci limited edition saat olacak.

Yani özel olarak tasarlandığı kişinin özelliklerine uyacak nitelikte. Tasarım oldukça dayanıklı olacak şekilde dizayn edilmiş.

Tekrar deneyiniz

AKSARAY’A ÖZEL HALK OYUNLARI KIYAFETLERİNİ HALK OYUNU ÖĞRENCİLERİNE DAĞITILDI

Başkan Nevzat Palta: Sosyal ve kültürel belediyecilikte de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Aksaray Belediyesi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir