Ana Sayfa Haberler Nevzat Palta’dan çat kapı ramazan sofrası ziyareti

Nevzat Palta’dan çat kapı ramazan sofrası ziyareti

Aksaray Belediye Başkanı Nevzat Palta, daha önceki yıllarda olduğu gibi bu yılda Ramazan ayı dolayısıyla ihtiyaç sahibi bir ailenin Ramazan sofrasına konuk oldu
Başkan Nevzat Palta beraberinde başkan yardımcısı Akif Kılıç ile birlikte Ereğli kapı Mahallesinde ikamet eden 4 çocuk annesi Adalet Çetin’in evine konuk oldu.
Çetin ailesi ile birlikte iftar açan Başkan Nevzat Palta yemek sonrası yaptığı açıklamada şunları söyledi ; “Şu ana kadar değişik iftarlara katıldık Evimizde iftar yapma şansımız çok az oldu. Bugünde bir kardeşimizin evinde iftar yapalım istedik. Böyle güzel ve nezih bir ortamda kardeşlerimizle birlikte bir iftar yapmış olduk Tabi ailemizin reisi daha önce rahmetli olmuş 6-7 yıl olmuş tabi bu süre içinde sağ olsun annesi çocuklarına en iyi şekilde annelik yapmış. Kızımızın birisi öğretmen lisesinde diğeri de spor lisesinde diğer çocuklarda ilköğretimde okuyorlar İnşallah temennimiz bu çocukların hepsi okuyacak başka çareleri yok. Bize sözde verdiler okullarını en iyi şekilde okuyacaklar dersleri de iyi imiş öğrendiğim kadarıyla tabi annesi de hem annelik hem babalık yapacak. Sonuçta başa gelen çekilir temenni ediyorum ki çocuklarımız da hayata atılır.

Bizlerde elimizden geldiği kadar yardımcı oluruz. Tabi daha önce bizim haberimiz yoktu. Yeni öğrendik. Dolayısıyla bu ailemizle sofrasını paylaştık ekmeğini paylaştık. Onlarla birlikte böyle bir ortamda iftar yapmak bizim için bir şereftir. Sadece lüks otellerde veya evinde de olsa iftar yapmak lüks yerlerde yemek yemek falan sonuçta hayat devam ediyor ama sonuçta bu ortamlarda var yine halinize şükredin Mevla’ya daha beteri de var biz bunları da biliyoruz bunları da yaşıyoruz Benim için farklı bir gün oldu. Özellikle teşekkür ediyorum elinize sağlık Allah size yardım etsin Allah çocuklarınıza bağışlasın sizi ölenlere de rahmet diliyoruz.”
Aksaray Belediye Başkanı Nevzat Palta’nın evine ve sofrasına misafir olarak gelmesini büyük bir sevinçle karşılayan Adalet Çetin duygularını şu şekilde dile getirdi; Başkanımızda Allah razı olsun Belediye başkanımızın bize misafir olarak gelmesine ve iftar soframıza ortak olmasına çok sevindik ve mutlu olduk. Başkanımız sağ olsun çok iyi ve yardımsever bir insan. Kendisinden çok memnunuz”

Tekrar deneyiniz

AKSARAY’A ÖZEL HALK OYUNLARI KIYAFETLERİNİ HALK OYUNU ÖĞRENCİLERİNE DAĞITILDI

Başkan Nevzat Palta: Sosyal ve kültürel belediyecilikte de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Aksaray Belediyesi …

9 Yorum

  1. Siyasetçilerin sadece seçim zamanı halkın içine değil normal vakitlerde de halkla görüşüyor olması güzel bir haber.

  2. Bunların hep reklam kokan hareketler olduğuna inanıyorum bir yeri ziyaret etmek istiyorsanız bunları kameralar ve kimsenin haberi olmadan yapın artık.

  3. seçimler yaklasıyor ya ondandır

  4. Sadece bayram diye gidilmemeli, normal zamanlarda da gidilmeli, umarım kar amacı güden bir ziyaret değildir.

  5. Arkadaşım müsait olan var olmayan var ve çat kapı gittiğiniz evden ne diye görüntü alıp paylaşırsınız ki?Tek amaç sözde ilgililer ve halkının yanındalar ya onu belli etmek.

  6. Yiğit Ali Demir

    Seçimden seçime de olsa halkı hatırlarmak gerekli tabii..

  7. Pardon ama çat kapı denilmiş,ama orda kameraların ne işi var.Bana pek samimi gelmedi.

  8. hea çat kapı..hea… kendileri inanıyor mu acaba.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir