Ana Sayfa Haberler Nevzat Palta çocuklara kitap hediye etti

Nevzat Palta çocuklara kitap hediye etti

Başkan Nevzat Palta Kur’an öğrenen çocuklara hitaben yaptığı konuşmada çocuklardan ayrıca kitap okumalarını ve kendilerini geliştirmelerini isteyerek anne- babaya saygılı, topluma faydalı iyi birer insan olmaları yönünde tavsiyelerde bulundu.
Aksaray Belediye Başkanı Nevzat Palta Ramazan ayının başladığı ilk günden itibaren Kur’an öğrenen çocukları ziyarete devam ediyor.
Belediye Başkanı Nevzat Palta, Dört yol Camisinde Kur’an eğitimi alan minik çocukları ziyaret etti.
Başkan Nevzat Palta, çocukların dininin gereklerini öğrenebilmesi için mutlaka Kur’an eğitimi alması gerektiğini belirterek yaz döneminde verilen Kur’an eğitimlerinin hem çocuklarımızın dini bilgilerini geliştireceğini hem de hayatları boyunca çok büyük fayda sağlayacağını kaydetti.
Başkan Nevzat Palta Kur’an öğrenen çocuklara hitaben yaptığı konuşmada ayrıca kitap okumalarını ve kendilerini geliştirmelerini isteyerek anne- babaya saygılı, topluma faydalı iyi birer insan olmaları yönünde tavsiyelerde bulundu.
Başkan Nevzat Palta sohbet ettiği çocuklara hem şeker verdi hem de onlara Aksaray belediyesinin çocuk yayınlarından olan Yunus Emre ve Somuncu Baba adlı kitapları hediye etti.

Tekrar deneyiniz

AKSARAY’A ÖZEL HALK OYUNLARI KIYAFETLERİNİ HALK OYUNU ÖĞRENCİLERİNE DAĞITILDI

Başkan Nevzat Palta: Sosyal ve kültürel belediyecilikte de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Aksaray Belediyesi …

2 Yorum

  1. okuyan şehir, gelişen şehir demektir. çocuklarımıza kitap okuma alışkanlığını kazandıralım.

  2. çocuklarımızın kültür seviyesinin artması bizim açımızdanda iyi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir