Ana Sayfa Haberler Nevzat Palta Başkanlığa tekrar aday oldu

Nevzat Palta Başkanlığa tekrar aday oldu

Nevzat Palta belediye baskan aday adayi oldu (8)ALLAH NASİP EDERSE USTALIK DÖNEMİNİ MİLLETİMİZDEN TALEP EDİYORUM”
Aksaray Belediye Başkanı Nevzat Palta, 3. Kez Belediye Başkanlığına aday olmak için Ak parti il Binasında resmi başvurusunu yaptı.
Beraberindeki muhteşem bir kalabalıkla Kent meydanından Ak Parti İl Binasına kadar yürüyen Belediye Başkanı Nevzat Palta’ya vatandaşlar çok büyük ilgi gösterdi.
Belediye Başkanı Nevzat Palta’yı Davul zurna eşliğinde karşılayan partililer ve vatandaşlar çok büyük sevgi çok büyük sevgi gösterilerinde bulundular.
Aksaray tarihinde ilk defa bir adaylık açıklaması öncesinden muhteşem bir şekilde karşılanan Başkan Nevzat Palta parti binasında resmi adaylık başvurusunu Ak parti İl Başkanı M. Fatih Yıldırıcı’ya yaptı.
Atılan imzaların ardından Başkan Nevzat Palta tüm partililere ve vatandaşlara gösterdikleri ilgiden dolayı yürekten teşekkür ederek şunları söyledi “
“İnşallah Mevla’mız nasip ederse kader çizgimizde bunlar varsa Allah nasip ederse tekrar bir üçüncü dönem yani sayın başbakanımızın tabiri ile ustalık dönemini bu milletimizden inşallah talebimiz olacak. O açıdan tabii ki burada esas karar merci olan bizim partimizdir. Teşkilatımızdır. Sayın başbakanımızdır. O çerçeve içerisinde biz bu gün resmi olarak tekrar aday olmak için başvurumuzu yapacağız. Cenabı Allah hayırlı uğurlu etsin inşallah. Allah utandırmasın Allah mahcup etmesin diyorum.
Haberin devamı diğer sayfalarda

Tekrar deneyiniz

AKSARAY’A ÖZEL HALK OYUNLARI KIYAFETLERİNİ HALK OYUNU ÖĞRENCİLERİNE DAĞITILDI

Başkan Nevzat Palta: Sosyal ve kültürel belediyecilikte de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Aksaray Belediyesi …

14 Yorum

 1. Nevzat Palta'nın başkanlık adaylığını nasıl değerlendiriyorsunuz?

 2. yeni aksaray için nurettin aktan

 3. valla herkez şansı yok diyor ama sandık bilir diyorlar korkum 30000 fark 3000 e düşecek hepimizi sandığa gömecekler gibime geliyor.

 4. Şeref Yeşildal

  Nasip olmaz inşaallah.

 5. bakalim ne olacak bu sene güclü isimler aday

 6. Yorumsuzum ben. İyi olan kazansın diyelim o zaman. 🙂

 7. yaptıklarına baktığımda gerçekten çok güzel işler var içlerinde
  tekrardan gelse niye geldi demem.

 8. Bu adam işini layıkı ile yapıyor gerçekten

 9. Büyük ihtimalle bu senede başkanımız.

 10. nevzat başkan yine kazanır bu seçimde. zorlanacağını hiç sanmıyorum.

 11. Başkana güvenimiz tam oyumuz sana başkan

 12. aksaray 10 yılda çok şey kaybetti sayın başbakanım en güzel kararı verecektir biz su kokusunu çözememişken konya uzaya çıkmış gerçekleri görelim toplu taşımadaki sorun yol asfalt çalışmalarının eksik olması cumhuriyet mahallesine 7 yıldır tatlı su çeşmesi kurulmamsı pazar yeri kurulmaması başı boş gezen sokak köpeklerini hala şu devirde halledilmemsi çok aksğimiz var çok şey kaybettik çok şey

 13. Düşük oranda bir kredi bugün kredileri % 3 oranında verilir şimdi uygulamak olsun , bu daha büyük bir yüksekliğe işinizi artırabilir şimdi geçerlidir. Faturaları ödemek için bir iş veya kredi başlatmak için bir kredi gerekiyorsa Biz , iş ve kişisel insanlara Kredisi sunuyoruz şimdi (georgeanderson.loanfirm255@gmail.com) aracılığıyla bize ve bizim Şirketten bir kredi almak do … Beniyi Kredi hizmet vermekteyiz.

  kredi teklif

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir