Ana Sayfa Haberler Mahallede Şenlik var Yavuz Sultan Selim Mahallesindeydi

Mahallede Şenlik var Yavuz Sultan Selim Mahallesindeydi

Başkan Nevzat Palta ve Milletvekili İlknur İnceöz

Şenliklere katılan tüm çocuklara top dağıttı.

 Aksaray Belediyesinin çocuklara yönelik düzenlediği Mahalle Şenlikleri her gün bir mahallede devam ediyor.

Şenliklerin adresi bu sefer Yavuz Sultan Selim Mahallesi oldu.

Şenliklere Aksaray Belediye Başkanı Nevzat Palta, Milletvekili İlknur İnceöz, Mahalle Muhtarı Yahya Asal, belediye meclis üyeleri ve yaklaşık 1500 çocuk ile vatandaş katıldı.

Başkan Nevzat Palta burada yaptığı konuşmada Mısır’da ve Suriye’de yaşanan katliam olaylarını kınadı

Çok kısa bir süre içinde kapalı Pazar yerinizi hizmete sunacağız. İkinci müjdemizi söyleyeyim bu sağlık ocağı ile ilgili şu anda Bakanlıkta imza aşamasında bu hafta yetişmedi ama Önümüzdeki haftalarda Allah nasip ederse sağlık ocağının temelini atacağız. Geçen yıllarda doğalgaz sözü vermiştik Allah nasip ederse kısa süre içinde doğalgazında inşallah temelini atacağız.

2009 da bir söz daha vermiştik vatandaşlarımızın isteği idi özellikle Başkanım biliyoruz sizin göreviniz değil ama bu çocuklarımızın Kur’an öğrenmesi için bir Kur’an kursu rica ediyoruz demişlerdi Ben de dedim ki evet benim görevim değil ama elimden ne geliyorsa yardımcı olayım dedim arsa konusunda diğer konularda yardımcı olduk ama burada en fazla kıymetli muhtarımıza ve hayır sahiplerine teşekkür ediyorum çok harika bir Kur’an kursu yapıldı Emeği geçenlere yürekten teşekkür ediyorum.”

Milletvekili İlknur İnceöz’de yaptığı konuşmada şunları söyledi “Aksaray büyüyor büyüdükçe ihtiyaçlar farklılaşıyor Çok şükür bugün hem yerelde hem merkezi hükümette bu ihtiyaçları karşılayabilecek güçte ve kuvvetteyiz. Değerli belediye başkanım buraya uyguladığı proje ile beraber ben özellikle hanım kardeşlerimiz adına teşekkür etmiştim kendilerine Aksaray’ımızın büyüyüp geliştiğinin yerel yönetimin güçlü bir şekilde hizmet verdiğinin en güzel göstergesi bugün benim ilimde Sayın belediye başkanımın başlatmış olduğu bu mahalle şenlikleriyle beraber hakikaten çocuklarımızın ve sizlerin burada eğlendiğini görmek bizleri çok mutlu etti.

Yapılan konuşmaların ardından çocuklar için kukla gösterileri yapıldı. Çeşitli yarışmalar ve animasyonların yer aldığı şenlikte çocuklar eğlendiler.

Başkan Nevzat Palta ve Milletvekili İlknur İnceöz şenliklere katılan tüm çocuklara top dağıttı.

Tekrar deneyiniz

AKSARAY’A ÖZEL HALK OYUNLARI KIYAFETLERİNİ HALK OYUNU ÖĞRENCİLERİNE DAĞITILDI

Başkan Nevzat Palta: Sosyal ve kültürel belediyecilikte de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Aksaray Belediyesi …

8 Yorum

  1. Bu gidişle Aksarayda gidilmedik yer bırakmayacaklar 🙂 her gün, her hafta bir yerdeler.

  2. Bu tür etkinlikler çocuklar için çok iyi oluyor taş binalarda oturmaktan bıktı artık çocuklar.

  3. Geçen kardeşim de gitti iyi oluyor bu tarz etkinlikler.

  4. Yiğit Ali Demir

    Geleceğimizin daha iyi olmasını istiyorsak çocuklarımızın daha iyi öğretim görmesini ve daha iyi koşullarda yaşamasını sağlamalıyız.Sayın Aksaray belediye başkanı bunun için elinden gelen herşeyi yapıyor, yaptıkları için teşekkür ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum

  5. çocuklarımız için daha iyi bir gelecek hazırlanması gerekiyor inşallah

  6. Bu tarz etkinliklerin olması çok güzel bir şey. devamlı olmasını dilerim

  7. bir bizim oralara gelemediler gitti ya…

  8. çok eğlenceli güzel bir ortamdı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir