Ana Sayfa Etkinlikler Mahallede Şenlik var SomuncuBaba Mahallesindeydi

Mahallede Şenlik var SomuncuBaba Mahallesindeydi

Aksaray Belediyesinin çocuklara yönelik düzenlediği Mahalle Şenlikleri her gün bir mahallede devam ediyor.
Şenliklerin adresi bu sefer Somuncu Baba Mahallesi oldu. Somuncu Baba mahallesindeki Programa Aksaray Belediye Başkanı Nevzat Palta, Mahalle muhtarı Efrahim Çalışkan, belediye meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaş ile çocuk katıldı.
Başkan Nevzat Palta burada yaptığı konuşmada şunları söyledi “Siz kıymetli hemşerilerimize başta yavrularımıza çocuklarımıza en azında bir müzik dinletisi olsun değişik gösteriler kukla gösterileri buna benzer gösteriler sunuyoruz. Tabii ki bu programları biz Aksaray belediyesi olarak sadece burada değil okullar açılıncaya kadar şehrin aşağı yukarı bütün mahallelerinde yani 48 mahallede inşallah gerçekleştirmiş olacağız. Ben başta büyüklerimize annelere babalara teşekkür ediyorum. Çocuklarımız inşallah güzel bir zaman geçirmişlerdir.”
Başkan Nevzat Palta’nın konuşmasının ardından müzikli eğlenceli kukla gösterileri yapıldı. Çeşitli yarışmalar ve animasyonların yer aldığı şenlikte çocuklar ve yetişkinler doyasıya eğlendiler.
Başkan Nevzat Palta, her zaman olduğu gibi eğlenceye katılan tüm çocuklara top dağıttı.

Tekrar deneyiniz

AKSARAY’A ÖZEL HALK OYUNLARI KIYAFETLERİNİ HALK OYUNU ÖĞRENCİLERİNE DAĞITILDI

Başkan Nevzat Palta: Sosyal ve kültürel belediyecilikte de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Aksaray Belediyesi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir