Ana Sayfa Haberler Mahallede Şenlik var Şamlı mahallesinde

Mahallede Şenlik var Şamlı mahallesinde

Aksaray Belediyesinin çocuklara yönelik Mahallede Şenlik var adlı programlarının ikincisi Şamlı mahallesinde düzenlendi.
Şenliklere Aksaray Belediye Başkanı Nevzat Palta, Mahalle Muhtarı belediye meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaş ile çocuk katıldı.
Başkan Nevzat Palta burada yaptığı konuşmada şunları söyledi “Aksaray belediyesi olarak geçen yıllarda da yapmıştık ama bu yılda yine mahallede şenlik var programı adı altında inşallah bütün mahallelerimizde bu programları yapacağız. Mahalle şenliklerimizin ilki Aratol mahallesindeydi bugün bu mahallemizde yarın başka bir mahallede. 48 mahallemizde inşallah kimisinde ortak olmak üzere bunu yapacağız. Tabii ki bunu yaparken de özellikle çocuklarımızın diğer mahalle sakinlerimizin inşallah güzel bir vakit geçirdiği kanaatindeyim. Müzik dinliyorlar bir takım kukla gösterileri veya buna benzer eğlenceleri izliyorlar. İnşallah sizlerle daha güzel bir gün daha güzel bir zaman geçirmek için bu hizmetleri sunuyoruz.”
Başkan Nevzat Palta’nın konuşmasının ardından müzikli eğlenceli kukla gösterileri yapıldı. Çeşitli yarışmalar ve animasyonların yer aldığı şenlikte çocuklar ve yetişkinler doyasıya eğlendiler.
Başkan Nevzat Palta, her zaman olduğu gibi eğlenceye katılan tüm çocuklara top dağıttı.

Tekrar deneyiniz

AKSARAY’A ÖZEL HALK OYUNLARI KIYAFETLERİNİ HALK OYUNU ÖĞRENCİLERİNE DAĞITILDI

Başkan Nevzat Palta: Sosyal ve kültürel belediyecilikte de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Aksaray Belediyesi …

4 Yorum

  1. biz böyle şenlikler, toplanmalar bitti derken ilimizde aksine artıyor, eski günler yavaş, yavaş geliyor. umarım hiç kesilmez.

  2. Her günü bayram gibi yaşamanın tek yoludur bu tarz festivaller.Toplumu bir bütün haline getirir.

  3. Vay be gerçekten çok güzel bir organizasyon .Helal olsun gerçekten .Umarım örnek olur tüm belediyelere..

  4. Güzel bir etkinlik ama benim burada teşekkürüm; myaksaray.com sitesi yöneticilerine. Aksaray açısından son derece güzel bir sitedir. Keşke her ilimizin böyle bir imkanı olsaydı. Kendilerine tekrardan teşekkür ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir