Ana Sayfa Etkinlikler Mahallede Şenlik var Kültürparktaydı

Mahallede Şenlik var Kültürparktaydı

Aksaray Belediyesinin çocuklara yönelik düzenlediği Mahalle Şenlikleri her gün bir mahallede devam ediyor.
Şenliklerin adresi bu sefer Kültür park anfi tiyatro oldu. oldu. Aksaray Belediye Başkanı Nevzat Palta, belediye meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaş ile çocuk katıldı.
Başkan Nevzat Palta burada yaptığı konuşmada şunları söyledi “Siz kıymetli hemşerilerimize başta yavrularımıza çocuklarımıza en azında bir müzik dinletisi oldu değişik gösteriler kukla gösterileri buna benzer gösteriler sunuyoruz. İnşallah güzel zaman geçirdiğinizi tahmin ediyorum.
Tabii ki bu programları biz Aksaray belediyesi olarak sadece burada değil şehrin aşağı yukarı bütün mahallelerinde yani 48 mahallede inşallah gerçekleştirmiş olacağız. Burası ile beraber 6 mahallede bu programı gerçekleştirmiş olduk. İnşallah okullar açılıncaya kadar bütün şehrimizin değişik mahallelerinde bunu gerçekleştirmiş olacağız. Ben başta büyüklerimize annelere babalara teşekkür ediyorum. Çocuklarımız inşallah güzel bir zaman geçirdiler.”
Başkan Nevzat Palta’nın konuşmasının ardından müzikli eğlenceli kukla gösterileri yapıldı. Çeşitli yarışmalar ve animasyonların yer aldığı şenlikte çocuklar ve yetişkinler doyasıya eğlendiler.
Başkan Nevzat Palta, her zaman olduğu gibi eğlenceye katılan tüm çocuklara top dağıttı.

Tekrar deneyiniz

AKSARAY’A ÖZEL HALK OYUNLARI KIYAFETLERİNİ HALK OYUNU ÖĞRENCİLERİNE DAĞITILDI

Başkan Nevzat Palta: Sosyal ve kültürel belediyecilikte de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Aksaray Belediyesi …

bir yorum

  1. Eminim başka yerde de çıkacaklar ve o zaman orada olmayı çok isterim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir