Ana Sayfa Etkinlikler Mahallede Şenlik var Hacılarharmanı

Mahallede Şenlik var Hacılarharmanı

Aksaray Belediyesinin çocuklara yönelik Mahalle Şenlikleri her gün devam ediyor.
Şenlikler bu kez Hacılarharmanı mahallesinde düzenlendi.
Şenliklere Aksaray Belediye Başkanı Nevzat Palta, Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Süleyman Arısoy , belediye meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaş ile çocuklar katıldı.
Çeşitli yarışmalar ve animasyonların yer aldığı şenlikte çocuklar ve yetişkinler doyasıya eğlendiler. Bu arada şenliklerde bir ilkte gerçekleşti. Sirklerde yapılan ateşle dans eden adam gösterisi ile top ve çember çevirme gösterileri ilk kez Hacılarharmanı mahallesinde gerçekleştirildi.
Başkan Nevzat Palta burada yaptığı konuşmada şunları söyledi “Bu programlarımızı bütün mahallelerimizde inşallah yapıyoruz. 48 mahallede de bunları gerçekleştiriyoruz. Bu ateşle dans gösterisi ile top ve çember gösterisi daha önce hiçbir mahallede yapılmadı bende ilk defa Hacılarharmanı Mahallesinde izledim. Bu gösterilerde sizin için bir özellik ve öncelik oldu. Bu gösteriler sirkte yapılıyor. Biraz farklı olsun diye bu gösterileri ilk defa burada yapmış olduk. Çok güzel oldu bende beğendim. Bu şenliklere katıldığınız için hepinize teşekkür ediyorum”
Konuşmanın ardından Başkan Nevzat Palta, her zaman olduğu gibi eğlenceye katılan tüm çocuklara top dağıttı.

Tekrar deneyiniz

AKSARAY’A ÖZEL HALK OYUNLARI KIYAFETLERİNİ HALK OYUNU ÖĞRENCİLERİNE DAĞITILDI

Başkan Nevzat Palta: Sosyal ve kültürel belediyecilikte de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Aksaray Belediyesi …

bir yorum

  1. aksaray belediyesi çok güzel çalışıyor keşke istanbulda ‘ da böyle birşeyler olsa her gün izlerdim 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir