Ana Sayfa Etkinlikler Mahallede Şenlik var Ereğli Kapı Mahallesindeydi

Mahallede Şenlik var Ereğli Kapı Mahallesindeydi

Başkan Nevzat Palta Ereğli kapı’daki şenlik alanında çocuklar tarafından ilgiyle karşılandı. Alanda ki tüm çocuklara Başkanın etrafında toplanarak şenlikler için teşekkür ettiler. Başkan Nevzat Palta program sonrası yüzlerce çocuğa top hediye etti Aksaray Belediyesinin çocuklara yönelik düzenlediği Mahalle Şenlikleri her gün bir mahallede devam ediyor.

Şenliklerin adresi bu sefer Ereğli kapı mahallesi oldu. Şenliklere Aksaray Belediye Başkanı Nevzat Palta, Mahalle Muhtarı belediye meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaş ile çocuk katıldı. Başkan Nevzat Palta burada yaptığı konuşmada şunları söyledi “Aksaray belediyesi olarak geçen yıllarda da yapmıştık ama bu yılda yine mahallede şenlik var programı adı altında inşallah bütün mahallelerimizde bu programları yapacağız. Mahalle şenliklerimiz bugünde Ereğli kapı mahallemizde yarın başka bir mahallede olmak üzere 48 mahallemizde inşallah kimisinde ortak olmak üzere bunu yapacağız. Tabii ki bunu yaparken de özellikle çocuklarımızın diğer mahalle sakinlerimizin inşallah güzel bir vakit geçirdiği kanaatindeyim. Müzik dinliyorlar bir takım kukla gösterileri veya buna benzer eğlenceleri izliyorlar. İnşallah sizlerle daha güzel bir gün daha güzel bir zaman geçirmek için bu hizmetleri sunuyoruz.

Başkan Nevzat Palta’nın konuşmasının ardından müzikli eğlenceli kukla gösterileri yapıldı. Çeşitli yarışmalar ve animasyonların yer aldığı şenlikte çocuklar ve yetişkinler doyasıya eğlendiler. Başkan Nevzat Palta, her zaman olduğu gibi eğlenceye katılan tüm çocuklara top dağıttı.

Mahallede Senlik var Aratol Mahallesi

Çocuklar Mahallede Şenlik Var gösterisini sevdiler

 Mahallede Senlik var hangi mahallede ne zaman yapilacak tarihleri

Tekrar deneyiniz

AKSARAY’A ÖZEL HALK OYUNLARI KIYAFETLERİNİ HALK OYUNU ÖĞRENCİLERİNE DAĞITILDI

Başkan Nevzat Palta: Sosyal ve kültürel belediyecilikte de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Aksaray Belediyesi …

2 Yorum

  1. Her yerde olsa keşke bütün yerler bayram havasında yaşasa hayatı.Umarım o günlerde gelir.

  2. Başkan nevzat paltaya görevinde başarılar diliyorum çok güzel işler yapıyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir