Ana Sayfa Etkinlikler Mahallede Şenlik Var Büyük Bölcek Mahallesi

Mahallede Şenlik Var Büyük Bölcek Mahallesi

Aksaray Belediyesinin çocuklara yönelik düzenlediği Mahalle Şenlikleri büyük ilgi gördü. Cuma günü akşam düzenlenen Şenliklerin adresi bu sefer Büyük Bölcek Mahallesi oldu.

Cumartesi Pazar yerinde düzenlenen Şenliklere Aksaray Belediye Başkanı Nevzat Palta, ile çok sayıda çocuk ve aileleri katıldı.

Başkan Nevzat Palta burada yaptığı konuşmada şunları söyledi “Aksaray belediyesi olarak yaklaşık 1,5 aydır 48 mahallemizde tabii ki birkaç mahalle daha kaldı ama mahallede şenlik var adı altında bu programlarımızı devam ettiriyoruz.

İnanıyorum ki çocuklarımız tabii ki buradan çok memnun ama büyüklerde memnun kalmıştır. Bende her gün katılıyorum bu programlara. Belki sonlarına doğru katılıyorum ama her katıldığımda samimiyetimle söylüyorum. Zevk aldığımı eğlendiğimi söyleyebilirim. Dolayısıyla sizlerinde bundan zevk aldığınızı tahmin ediyorum. Ben öncelikle ve özellikle başta hanım kardeşlerimiz olmak üzere beyefendilere ve yavrularımıza bizleri kırmayıp buraya kadar geldiğinizden dolayı hepinize yürekten en kalbi duygularla teşekkür ediyorum”.

Başkan Nevzat Palta’nın konuşmasının ardından Çocuklar için kukla gösterileri yapıldı. Çeşitli yarışmalar ve animasyonların yer aldığı şenlikte çocuklar doyasıya eğlendiler.

Mahalle sakinlerinin yoğun ilgi gösterdiği programda Belediye Başkanı Nevzat Palta şenliklere katılan tüm çocuklara top dağıttı.

Tekrar deneyiniz

AKSARAY’A ÖZEL HALK OYUNLARI KIYAFETLERİNİ HALK OYUNU ÖĞRENCİLERİNE DAĞITILDI

Başkan Nevzat Palta: Sosyal ve kültürel belediyecilikte de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Aksaray Belediyesi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir