Ana Sayfa Siyaset M.H.P’nin iftar yemeği gövde gösterisine dönüştü

M.H.P’nin iftar yemeği gövde gösterisine dönüştü

MHP tarafından gerçekleştirilen iftar yemeği sonrası verilen açıklama;

Milliyetçi Hareket Partisi Aksaray il teşkilatı tarafından düzenlenen geleneksel iftar yemeği geçtiğimiz Pazar günü cumartesi pazarı içerisinde gerçekleştirildi. Yoğun katılım nedeniyle izdiham yaşanan iftar programında en dikkat çekici olan mahalle iftarlarında olduğu gibi bayan misafirlerin fazlalığıydı. Görülüyor ki MHP Belediye Başkan Adayı Op.Dr.Rıfkı Karabatak mesleğinin avantajından bu seçimlerde büyük fayda görecek. Kalabalık nedeniyle yemek alamayan bazı vatandaşların ise sitem etmek bir yana gözlerinde böyle coşkulu bir iftara katılmış olmanın mutluluğu ile “ Bu tablo MHP nin yerel iktidarının resmidir. Burda olmanın gururu bana yeter “ şeklinde ifadelerde bulundular. Konuşmalarla da adeta miting havasına bürünen iftar programından önce dua ve tasavvuf musikisi eşliğinde iftar vakti beklendi.
MHP Genel Sekreter Yardımcısı Abbas Bozyel, MYK üyesi Turan Yaldır, Eski Milletvekilleri Osman Ertuğrul ve Kürşat Eser, Merkez İlçe Başkanı Ali Er, Ülkü Ocağı Başkanı Ferit Köse, İl ve İlçe Yöneticileri partililer ve 5000’i aşkın vatandaşın katılımıyla gerçekleşen iftar programı , Milliyetçi Hareket Partisi Aksaray Belediye Başkan Adayı Op.Dr.Rıfkı Karabatak’ın açılış konuşmasıyla devam etti.

Karabatak Yaptığı Konuşmada;
“On bir ayın sultanı, manevi baş tacı, hayır ve güzellikte kutup başı olan Mübarek Ramazan’ın son günlerinde sizlerle birlikteyiz. Mübarek bir akşamda, bu iftar sofrasında burada olmaktan mutluluk duyuyorum. Bizim beş yıldızlı otellerde iftar verecek paramız yok ama beş yıldızlı insanlarla kuru ekmeği paylaşacak yüreğimiz var” dedi. Ramazan ayının bu manevi atmosferinin hakkını vermeye çalışıyoruz ama bazı mahallelerde AKP adına yardım paketi dağıtanlar, vatandaşlara Kuran-ı Kerime el basıp AKP ye oy vermeleri halinde paketi vereceklerini söylemişler. Dini motiflerle iktidara gelen bir parti için utanç vericidir. Bu yardımlar sosyal devlet olmanın gereğidir ve ihtiyaç sahiplerine onların gururu kırılmadan verilmelidir. Allahın izni ile Aksaray’ı kaldırım genişletip yol daraltmayı marifet sananlardan ve bu düzel şehri yolları çukurdan geçilmeyen suları içilmeyen bir şehir haline getirenlerden kurtaracağız dedi
Ardından MHP Genel Sekreter Yardımcısı Abbas Bozyel partililere hitap etti.
Bozyel Yaptığı Konuşmasında bu güzel organizasyondan ötürü Karabatak ve ekibine teşekkür ederek katılımcılara Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçelinin selamını iletti. “ Görüyorum ki Aksaray harekete geçmiş. Tek vücut olmuş . Bu birliktelik ve inanç 30.mart 2014 günü değerli dava arkadaşımız Dr.Rıfkı Karabatak beyi Aksaray’ın şehremini, Belediye Başkanı yapacaktır “ dedi. Ülke gündemine dair değerlendirmelerde bulunan MHP Genel Sekreter Yardımcısı Abbas Bozyel daha sonra şehrimizden ayrıldı. Bu iftar programı yaklaşan yerel seçimlerin MHP adına çok iddialı ve renkli geçeceğini düşündürdü.

mhp iftar yemegi aksaray (1) mhp iftar yemegi aksaray (2) mhp iftar yemegi aksaray (3)

Tekrar deneyiniz

AKSARAY’A ÖZEL HALK OYUNLARI KIYAFETLERİNİ HALK OYUNU ÖĞRENCİLERİNE DAĞITILDI

Başkan Nevzat Palta: Sosyal ve kültürel belediyecilikte de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Aksaray Belediyesi …

10 Yorum

 1. Ülkemiz insanları 3-5 insan görünce nutuk atmayı bir kenara bırakmayı öğrenmeleri gerek.Gövde gösterisi yapacak yer mi kalmadı ?

 2. Umut ediyorum ki bu düzenlenen iftarlar gösterişten uzak, sade, zengin-fakirin ayırt edilemedği dostluk sofraları olurlar. Bu yanlışa tüm insanların bir an önce gafletten uyanmaları gün gibi aşikardır.

 3. ramazan ayıda olsa bunların yaptıklarına şaşırmamak lazım

 4. Dencek pek bir şey yok ne diyelim valla, ilk değil 🙂

 5. Siyasetin gerektirdikleri…

 6. Siyasi bir parti adı ne olursa olsun herhangi bir etkinlik yapıyorsa mutlaka içinde siyaset vardır. bu artık normal karşılanmalı.

 7. Yiğit Ali Demir

  Netice de bunu kendi güçlerini belli etmek için yapıyorlar Tolga arkadaşımızın dediği gibi normal karşılanmalı..

 8. Ramazan birlik,beraberlik,dayanışma günleridir.Siyasetçiler de bunun farkına varmalı.

 9. adamlar okula çocuğunu almaya gitse konuşma yapacak artık..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir