Ana Sayfa Haberler Kaymak Eczanesi dualar ile açıldı

Kaymak Eczanesi dualar ile açıldı

Aksaray’da Eczaneler zincirine yeni bir halka daha eklendi. Kurşunlu cami arkası Salıpazarı karşısı mavi çarşı yanında bulunan Eczacı Hasan Hüseyin Kaymak’a ait Kaymak Eczanesi dualarla hizmete açıldı.
Eczanenin açılış törenine Aksaray Valisi Selami Altınok, Aksaray Belediye Başkanı Nevzat Palta ve çok sayıda davetli katıldı.
Vali Altınok açılış öncesi yaptığı konuşmada şunları söyledi “ Bu işyerinin kardeşime, ilimize insanlarımıza hayırlar getirmesini ve bol kazanç getirmesini diliyorum. Kardeşliğimizi birliğimizi muhafazada bir vesile olmasını diliyorum. Aksaray’ımızın ve bütün Türkiye’mizin kardeşliğe birliğe beraberliğe her zaman ihtiyacı var. Biz birbirimizi sevmeye devam ettikçe her şey daha güzel olacak diye düşünüyorum. Hayırlı uğurlu olsun Allah utandırmasın.”
Başkan Nevzat Palta ise konuşmasında açılan eczanenin insanların dertlerine deva olmasını isteyerek şunları söyledi “ Eczane açarken şunu diyorum bol kazançlar ama inşallah kazançlarınız kazandığınız paralar insanların dertlerine deva olsun Çok fazla ilaç satmak kazancı artırmak gibi gözükse de satılan ilaçlar vasıtasıyla insanlarımıza kardeşlerimize inşallah hayırlı şifalar getirir anlamında böyle de duamız olsun diye temenni ediyorum. Kaymak eczanemizin güzelliklere hayırlara bol kazançlara vesile olmasını özellikle temenni ediyorum.”
Yapılan duaların ardından Kaymak Eczanesi hastalara şifalı ilaçlar dağıtması ve hayırlı olması dileği ile Vali Altınok ve Belediye Başkanı Nevzat Palta tarafından kurdelesi kesilerek hizmete açıldı.

 

Tekrar deneyiniz

AKSARAY’A ÖZEL HALK OYUNLARI KIYAFETLERİNİ HALK OYUNU ÖĞRENCİLERİNE DAĞITILDI

Başkan Nevzat Palta: Sosyal ve kültürel belediyecilikte de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Aksaray Belediyesi …

5 Yorum

  1. bir eczanemiz daha oldu, epey büyükmüş hayırlı uğurlu olsun, bakalım ne zaman işimiz düşecek

  2. Hayırlı olsun diyeceğim de içimden demek gelmiyor.Hiç bir insan eczaneye muhtaç duruma düşmez inşallah.

  3. Güzel eczane doğrusu.Bazen eczane bulmak o kadar sorun oluyor ki.O sebepten bu halkaların çoğalması Aksaray için önemli bir gelişme.

  4. Bence bir eczane açılışı haber bir şey değildir. Sanki uzay üssü açılmışçasına bütün devlet erkanının açılışa katılmasına da anlam veremiyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir