Ana Sayfa Tanıtım Kayıp

Kayıp

kayip.jpg

          Kış geldi ve tabiki yaz sezonunu bitiren diziler tekrar ekranlara döndüler. Bunların yanında da bir çok yeni dizi ekranlara merhaba dedi. Bunlar arasında süphesiz ki Kayıp dizisi başı çekiyor konusu dikkat çekiyor. ‘’ Leyla ve Kemal çiftinin çocukları Kerem aile evde yokken iki polis tarafindan götürülür ve aile çocuklarını bulmaya çalışırken herkesine kendine sakladığı sırlar ortaya çıkar ‘’ Bu sırlar üzerine kurulu sürükleyici bir dizi Kayıp Kanal D ‘de yayınlanıyor.

Yönetmenliğini çok fazla izlenme alan ‘’Öyle Bir Geçer Zaman Ki’’’nin yönetmeni  Zeynep Günay Tan yapıyor kaliteli kadrosu ile şuan çok iyi bir reyting sahibi olan dizi internetten izlemek isteyenler içinde bu Kayıp linkinden izleyebilme şansları mevcut.

           Şimdilik cuma günleri 22:15 ‘de sevenleri ile ekrana gelen dizi tüm hızıyla devam ediyor.  Sizlere bu diziyi şiddetle tavsiye ediyorum. Sizlerde şuan severek takip ettiğiniz veya bu dizi ile düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.

Tekrar deneyiniz

AKSARAY’A ÖZEL HALK OYUNLARI KIYAFETLERİNİ HALK OYUNU ÖĞRENCİLERİNE DAĞITILDI

Başkan Nevzat Palta: Sosyal ve kültürel belediyecilikte de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Aksaray Belediyesi …

2 Yorum

  1. malesef diziyle hic aram yoktur ancak denk gelirse bakarim.

  2. Hoş gelmişler. Ama daha hiç izlemedim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir