Ana Sayfa Spor Doğan istifasını verdi yönetim kabul etmedi

Doğan istifasını verdi yönetim kabul etmedi

İsa DOĞAN 68 Yeni Aksaray Spora yardımcı antrenör oldu

Bugün Oynadığımız Hacettepe Spor Müsabakasını 5-1 gibi farklı kaybetmiş olmamız, taraftarlarımız kadar hatta onlardan daha fazla bizleri yaralamış ve üzmüştür..Alınan mağlubiyette takımın Hocası olarak tüm sorumluluğu üzerime alarak Sayın Başkanımız Ali KARAKUŞ’a istifamı sundum ama Başkanımız ve Yönetim Kurulumuz İstifamı Kabul etmeyerek bana ve teknik ekibimizdeki diğer hocalarımıza güvenlerinin tam olduğunu göreve devam etmemiz yönünde kararlılıklarını bildirdiler..Sayın Başkanımız Ali KARAKUŞ’a ve Yönetim Kurulumuza bizlere olan inançları ve güvenlerinden dolayı çok teşekkür ederiz..

3.Ligde İlk Yılı Olan Bu Takıma Güven duyarak her türlü sonuçta yanımızda olan ve destekleyen taraftar Gruplarımıza ayrı bir parantez açarak onların bizlerin gönüllerinde ayrı bir yer kapladığını belirtmek isterim..Onlar bizi bizde onları çok Seviyoruz..Oynadığımız Oyundan bizlerde memnun değiliz ama Elimizden gelenin en iyisini vermeye çalışıyoruz çalışacağız..

Futbol oyunu en az hata yapan takımın kazandığı iç faktörleri dışında dış faktörlerinde etkili olduğu bir oyundur..Aldığımız mağlubiyetlerin hiçbir mazeretinin olmaması gerekir..Mağlup olduk diye mazeret arayacak değiliz ancak bizleri eleştiren hatta eleştirmek isteyenlerin bilmediği gerçekleri de anlatmak paylaşmak gerektiği inancındayız..

Bir Futbol takımının Oyuncuları Formalarını giyerek sahada yer alınca bazı İNTERNET TARAFTARLARI, takım oyuncularının her halükarda hazır olduğunu ve mutlaka kazanmaları gerektiğini düşünürler..Halbuki o formanın içindeki de bir insandır ve Formanın altındaki ağrıyan adeleden,Çorabının içindeki çürümüş,parçalanmış ayakların yarasından,Ciğerlerdeki Öksürük den Bu İNTERNET TARAFTARLARININ haberleri yoktur..

Maça çıkana kadar kaç iğne,kaç serum,kaç tablet ilaç tüketmişlerdir..Tüm Sevdikleri Bayram yaparken,tatil yaparlarken..O formasıyla Hazır görünen insanlar hafta boyunca sevdiklerinin mutluluğundan,sevincinden,hüzünlerinden ayrı acıları ve mutlulukları içinde yaşayarak ekmek paralarını kazanmak için yoğun ve yorucu kaç antrenmana girmektedirler.. Bu İNTERNET TARAFTARLARININ bunlarda da haberleri yoktur..

Hele birde koskoca şehirde kendi makus talihine terk edilmiş,yalnız bırakılmış,tesisi olmayan,kendi yemeğini kendi yapıp yiyen bir kulübün oyuncusu olarak futbol oynamak, onların yalnızlığını bir kat daha artırmakta alınan mağlubiyetler yaşama gayretini bir kat daha zorlaştırmaktadır..İşte formasını giyerek sahaya çıkan o hazır futbolcular kendisi gibi ekmeğini kazanma derdinde olan rakibi ile savaşarak kendisine düşen Rızkını alma gayretindedirler…İşte İNTERNET TARAFTARLARININ bunlardan da haberleri yoktur..

Kendi çoluk çocuğunun nafakasını harcayarak 3.yılın sonunda bu takımı Bal Liginden 3.Lige taşıyan , YALNIZ ADAM,CESUR YÜREK,Yaşadığı Şehrin Sevdalısı Başkan Ali KARAKUŞ’ ve İsimleri ile Gündeme Gelmeyen üzüntülerini yüreklerine gömen ama belli etmemeye çalışan O formasını giyinerek hazır görünen Oyuncuların Hazır görünen Babaları ve Ağabeyleri Olmak Zorunda Olduklarından.. Bu İNTERNET TARAFTARLARININ Yine Haberleri yoktur…

Müsabakaya dahi gelmeyerek bu takıma 5 kuruş faydası olmayan, bu takımın iyi gününde üzerine kumar oynayarak para kazananlar,şimdi iki haftadır kaybediyor diye O formasını giyerek Helalinden parasını kazanmaya çalışan Hazır gördükleri Futbolculara.. Yöneticilere ve Hocalara ağza alınmayacak küfür ve hakaretlerde bulunarak Kendilerinin Ne kadar HAZIR olduklarını Ve Ne kadar İyi bir İNTERNET TARAFTARI Olduklarını Bizlere göstermişlerdir..

Gözleri Aydın Olsun..bundan sonra bizim üzerimizden Kumar Oynamayıp En azından Günaha Girmeyeceklerdir…Ancak Bu Takım Bundan önce Yaptığı Gibi Yine Düştüğü Yerden Kalkarak Helalinden Ekmeğini Kazanmaya Devam Edecektir…Ve kendisini Yerden Yere Vuranları Kendi Utançlarıyla Baş başa Bırakacaktır…Saygılarımla İsa DOĞAN

Tekrar deneyiniz

AKSARAY’A ÖZEL HALK OYUNLARI KIYAFETLERİNİ HALK OYUNU ÖĞRENCİLERİNE DAĞITILDI

Başkan Nevzat Palta: Sosyal ve kültürel belediyecilikte de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Aksaray Belediyesi …

3 Yorum

  1. bence kabul etmemeleri iyi olmuş

  2. kabul etselerdi takım ne yapardı acaba

  3. istifasını reddetmeleri takım için iyi olmuş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir