Ana Sayfa Tanıtım iPad Mini Ekran Değişimi

iPad Mini Ekran Değişimi

iPad mini modellerinde dokunmatik kırıkları en çok karşılaşılan arızadır. Ekranda görüntüyü görebilirsiniz ancak bir üzerinde bir çatlak oluşur.
Bu durum ipad dokunmatik ekranın kırılmasıdır. Lcd ekran kırılır ise ya görüntü alamazsınız yada ekranın belirli bir alanından görüntü alabilirsiniz.

iPad mini dokunmatik cam değişimi, ipad mini lcd ekran değişimi gibi servis işlerinizde FotoParca.com ile tanışmanızı tavsiye ederim.

iPad 4.nesil ekran değişimi ve diğer modellerin ekran değişimleri de serviste yapılmaktadır.

Ekranı kırık iPadlerinizi gözünüz arkada kalmadan emanet edebileceğiniz bir servistir. İşinde uzman ekibi ile iPad servis hizmetlerinde Türkiye’de en iyi hizmeti vermek için çalışıyor.
Türkiye’nin neresinde olursanız olun kargo ile güvenle tabletinizi gönderebilirsiniz.

iPad mini ekran değişimi işlemlerinde süre kısadır günlerce beklemeniz gerekmez.. Hızlı servis mutlu müşteri anlayışı ile tanışın.

Eğer iPad’inizin ekranı, dokunmatik camı kırıldıysa veya farklı bir arızası var ise bir servis arayışı içindeyseniz lütfen FotoParca.com’u inceleyin.

Tekrar deneyiniz

AKSARAY’A ÖZEL HALK OYUNLARI KIYAFETLERİNİ HALK OYUNU ÖĞRENCİLERİNE DAĞITILDI

Başkan Nevzat Palta: Sosyal ve kültürel belediyecilikte de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Aksaray Belediyesi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir