Ana Sayfa Tanıtım İlaçlama

İlaçlama

Görkem ilaçlama firması kurulduğu günden günümüze tam 17 yıldır böcek ilaçlama sektöründe hizmet veren bir firmadır. WHO (Dünya Sağlık Örgütü) standartlarında çalışma prensibini benimsemiş bu haşere ilaçlama firması, kurulduğu tarihten itibaren müşteri memnuniyetine hep öncelik vermiştir.

İlaçlama
Görkem ilaçlama ev, işyeri, bina, fabrika gibi ilaçlama yapılacak alanların tümüne profesyonel ekibiyle vâkıf bulunmaktadır. Bu ilaçlama alanlarında her türlü uçan ve yürüyen haşerelere karşı ilaçlama hizmeti bulunmaktadır. Yapılan ilaçlamaların tamamı garanti kapsamı içerisindedir. Bu yüzden yeniden bir haşere, böcek sorunu ile karşılaşmanızda mümkün değildir. Ola ki aksi bir durumda tekrarlanan haşere problemlerinde ücretsiz olarak servis imkanı ile tekrar haşere ilaçlama hizmeti verilmektedir. Teknolojide meydana gelen değişimlerle birlikte böcek ilaçlama sektörüde oldukça popüler hale gelmiştir. Bu gelişmeler ışığında ilaçlama sektöründe korsan diye tabir ettiğimiz firmalar boy göstermeye başlamıştır. Bu firmalara göz yummanız sağlığınız ciddi tehlikeye sokacak ve ölümelere varan sağlık problemleriyle karşılaşmanıza sebep olacaktır. Bir ilaçlama firmasında aramanız gereken ilk şart gerekli izn belgelerinin tamamının bulunması ve kullandığı ilaçların Sağlık bakanlığı izninin bulunması olacaktır. Bu nedenler çerçevesinde profesyonel bir böcek ilaçlama şirketi ile çalışmanız lehinize olacaktır.
Görkem ilaçlama olarak sektörde Garantili ilaçlama hizmeti veren nadir firmalardan biri olduğumuzu yeniler tüm haşere ve böcek sorunlarınıza yardımcı olup, sizlere hizmet vermekten gurur duyarız.

Tekrar deneyiniz

AKSARAY’A ÖZEL HALK OYUNLARI KIYAFETLERİNİ HALK OYUNU ÖĞRENCİLERİNE DAĞITILDI

Başkan Nevzat Palta: Sosyal ve kültürel belediyecilikte de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Aksaray Belediyesi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir