Ana Sayfa Haberler İGM Müsiad Ziyaretleri

İGM Müsiad Ziyaretleri

Aksaray İl Genel Meclis Başkanı Av. Özkan Doygun beraberinde İl Genel Meclis Üyeleri Celalettin Kılıç,Sönmez Özel ve Ramazan Sergikaya ile birlikte MÜSİAD Aksaray Şubesini ziyaret ettiler.

MÜSİAD Aksaray Şubesi Başkanı Kerim Yardımlı yapmış olduğu açıklamada,’’ bizler İl Genel Meclisimizin yapmış oldukları çalışmaları takip ediyoruz. Sayın İl Genel Meclis Başkanımız Özkan Bey’in göreve geldikten sonra Aksaray için yapmış olduğu çalışmaları da yakından takip ediyoruz. Aksaray’ımızın daha iyi hizmet ve daha iyi imkânlara sahip olabilmeleri için göstermiş olduğu gayreti takdir ediyor ve şahsında tüm İl Genel Meclisine çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum.Bizler MÜSİAD olarak Aksaray ilinin bir cazibe merkezi olması için projeler hazırladık. Bu projelerimizi hayata geçirmek için sizlerin desteklerini bekliyoruz. bunlardan birincisi Aksaray’daki turizm değerlerimizi ön plana çıkaracak bir çalışma yaptık Aksaray’da gezilecek görülecek yerlerin haritasını çıkartarak ilimizin değerlerini ön plana çıkardık. Bununla ilgili Aksaray’ı sembolize edecek olan Merkez Alayhanı Köy girişinde bulunan Sultan II.Kılıçaslan döneminden kalma çift gövdeli tek başlı aslan figürü Aksaray için bir marka simgesi olabilir.İlimizin Turizm pastasından mutlaka en üst seviyeye getirebilmek için başta Turizm ve Tarım-Hayvancılık alanında projelerimizi hayata geçirmek istiyoruz. Bu konuda sizlerin yardımları çok önemlidir.’’ Dedi.

İl Genel Meclis Başkanı Av. Özkan Doygun’da İl Genel Meclis Üyelerimizle birlikte Kamu Kurum ve Sivil Toplum Kuruluşlarımıza nezaket ziyaretinde bulunuyoruz. şehrimizi, bölgemizi birlikte geliştireceğimize dair çalışmalarımızı, bu süreçte yaşadığımız problemleri ve ileriki dönemde yapmayı planladığımız projelerimizi aktarma fırsatı bulduk. amacımız halka hizmet için çıktıkları bu yolda, halkın menfaatlerini gözeterek halka en iyi şekilde hizmet etmek olduğunu belirtti.

Tekrar deneyiniz

AKSARAY’A ÖZEL HALK OYUNLARI KIYAFETLERİNİ HALK OYUNU ÖĞRENCİLERİNE DAĞITILDI

Başkan Nevzat Palta: Sosyal ve kültürel belediyecilikte de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Aksaray Belediyesi …

6 Yorum

  1. Bülent Yüksel

    inş. bu hazırlanan projeler hem herkes için hayırlı olur, hemde gerçekleşir

  2. umarım projeler yararlı olur

  3. Ziyaretler hız kesmeden devam etmekte, umarım hayırlara vesile olacak adımların atılmasını sağlar.

  4. Şimdiden hayırlı olsun. Umarım devamı gelir.

  5. şehrin ve ülkenin gelişmesi hepimizin çıkarına olur. devamı gelecektir mutlaka.

  6. projelerin hayata geçmesiyle daha güzel bir yer oluyor aksaray.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir