Ana Sayfa Haberler ICE-MAR Dondurma ve Cafe açıldı

ICE-MAR Dondurma ve Cafe açıldı

icemar aksaray acilis (2)Aksaray’da dondurma ve Cafe’ler zincirine yeni bir isim daha eklendi.  Aksaray Grand Saatçioğlu Otel bir yeniliği daha Aksaraya kattı.
Dünyaca ünlü ICE-MAR Dondurma ve Cafesi Saatçioğlu otel için de Aksaray halkının hizmetine sunuldu.
ICE-MAR’ın açılış törenine Aksaray Belediye Başkanı Nevzat Palta, İl Jandarma Alay Komutanı Albay Mehmet Aytekin, ATSO Başkanı Ahmet Koçaş, işadamları ve çok sayıda davetli katıldı.

İşletme sahibi Reha Saatçioğlu ICE-MAR Dondurma ve Cafeyi Aksaray halkının hizmetine sunmaktan mutlu olduklarını ifade etti.
Aksaray Belediye Başkanı Nevzat Palta ise yaptığı konuşmada şunları söyledi “ICE-MAR adlı bu güzel müessesemizin inşallah güzelliklere hayra vesile olmasını özellikle temenni ediyorum. İşyeri sahibi kardeşimize hayırlı kazançlar temenni ediyorum. Aksaray’ımıza ve güzel insanlarına hayırlara vesile olsun diyorum.  Her zaman söylüyoruz her açılan işyeri aş, iş , ekmek demek bundan dolayı gurur duyuyoruz seviniyorum Burada çalışan 15 kardeşimiz buradan evine ekmek götürecek. Nereden baksanız aile olarak düşündüğünüzde 75 kişi ekmek yiyecek.Bunlara bizim iyi gözle bakmamız lazım Faydalı olması için elimizden geleni yapmamız lazım.

Aksaray her geçen gün gelişiyor modern şehir olma yolunda hızlı adımlarla ilerliyor Şehircilik olarak yapılan yatırımlarla, organize sanayisi ile tabiri caizse dörtnala giden bir şehir Tabi bütün bunlarla beraber de insanlarımızın yaşam standartları yükseliyor alışkanlıklar değişmeye başlıyor restoranlar açılıyor dışarıda yemek yeme kültürü değişiyor yemeğin yanında tatlı yeme kültürü değişiyor. Dolayısıyla bir nevi buna ihtiyaç olmaya başladı Bu ihtiyaçları da bu tip müesseselerle karşılamamız gerekiyor İnşallah hayırlara vesile olur. Hayırlı uğurlu olsun Allah utandırmasın.

Yapılan konuşmaların ardından kurban kesimi ve dua yapıldı. ICE-MAR Aksaray Belediye Başkanı Nevzat Palta, İl Jandarma Alay Komutanı Albay Mehmet Aytekin, ATSO Başkanı Ahmet Koçaş ve işyeri sahibi Reha Saatçioğlu tarafından kurdelesi kesilerek hizmete açıldı.

icemar aksaray acilis (1)

Tekrar deneyiniz

AKSARAY’A ÖZEL HALK OYUNLARI KIYAFETLERİNİ HALK OYUNU ÖĞRENCİLERİNE DAĞITILDI

Başkan Nevzat Palta: Sosyal ve kültürel belediyecilikte de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Aksaray Belediyesi …

7 Yorum

  1. Hayırlı olsun şu sıralar sıcak dondurmalar ve cafe üzerinden işletirler herhalde. Yazın açsalarmış keşke.

  2. Hayırlı Uğurlu olsun Allah utandırmasın inşallah… ama arkadşaında dediği gibi zaman biraz kötü olmuş

  3. hepimize hayırlı uğurlu olsun,hem aksaray hemde aksaraylılar kazanıyor

  4. işletme sahibinde hayırlı ve uğurlu olsun.. şehrimiz kaliteli bir mekan daha kazandı..

  5. Gidip bir görmek lazım, böyle fotoğraftan kuru, kuru olmaz.

  6. Kışa girerken en gerekli mekanlardan biriydi, dondurmacı 🙂

  7. güzel bir kafe bol kazançlar dilerim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir