Ana Sayfa Haberler Hüseyin Çelik’i kınıyor ve Haddini bilmeye davet ediyoruz.

Hüseyin Çelik’i kınıyor ve Haddini bilmeye davet ediyoruz.

AKP Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, Ramazan ayının hayır ve bereketinden nasibini almamış bahtsız bir açıklama ile MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli’yi zavallılıkla ve beş kuruşluk itibarı olmakla itham etmiştir. MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’nin Dünkü basın toplantısında, AKP’nin yeni anayasa süreci hakkındaki beklentilerine karşılık vermemesi üzerine çileden çıkmış ve Sayın Genel Başkanımızın açıklamalarında hakaret içeren cümleler bulunmadığı hâlde, “Bize hakaret edilmesine izin vermeyiz” diyerek , yaptığı terbiye dışı açıklamaya kılıf hazırlamaya çalışmıştır. Çelik’in siyasi üslubu, idrak etmekte olduğumuz mübarek günlerin anlam ve ruhundan haktan hakikatten, erdemden ve ahlaktan yoksundur.
Birkaç Mehmetçik şehit oldu diye meclis mi toplanır diyen, Doğu Türkistan’da Müslüman Türkler ve Müslüman Çinliler zulüm altında inlerken, AKP sözcüsü olarak gıkı çıkmayan Hüseyin Çelik, mesele Tayyip Erdoğan’a yaranmak olunca aniden aslan kesilmiştir Zavallı kelimesi Hüseyin Çelik gibiler için iltifat, beş para büyük bir miktardır. Hüseyin Çelik, etnisite diye haddini bilmeden aşağılamaya kalkıştığı Türk milletinin gözünde delikli kuruş bile etmemektedir. Hattâ siyaset pazarında bedava verseler alınmayacak kırattadır.
Hüseyin Çelik’in bu şuursuz çıkışları partisi için de tehlike arz etmektedir. Bilinmelidir ki MHP’ye ve onun liderine rezilce bir üslupla saldırmayı yiğitlik zannedenlerin küfürle üstünlük sağlamaya çalışanların sonu hüsrandır. Türk milleti, varlığını temsil eden MHP’ye yönelik bütün bu galiz küfürlerin, alçakça saldırıların hesabını sormaktan çekinmeyecektir. Hüseyin Çelik’i kınıyor ve haddini bilmeye davet ediyoruz. Eğer haddini bilmezse, her ülkücü ona seve seve haddini bildirir.
15.07.2013

OP.DR.RIFKI KARABATAK
MHP BELEDİYE BAŞKAN ADAYI – İL BAŞKANI

Tekrar deneyiniz

AKSARAY’A ÖZEL HALK OYUNLARI KIYAFETLERİNİ HALK OYUNU ÖĞRENCİLERİNE DAĞITILDI

Başkan Nevzat Palta: Sosyal ve kültürel belediyecilikte de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Aksaray Belediyesi …

3 Yorum

  1. Haddimizi bilelim.

  2. daha yeni gördüm bu açıklamayı ama gerçekten çok ama çok sert olmuş yahu.

  3. sert bir dille eleştirmişte siyaset bi kere doğru şekilde yapılmadıki.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir