Ana Sayfa Tanıtım Hediye alacaksanız Pırlanta Tektaş alın!

Hediye alacaksanız Pırlanta Tektaş alın!

Hediye alırken fonksiyonel yani kullanılabilir bir şey olmasına dikkat ettiğim, hediye edeceğim kişinin az çok kişisel zevklerine hayatının anlamı ve önemine, yaşantısına dikkat ederim..

Kıyafet ya da kullanılamayacak bişeylere para vermeyi sevmem onları hediyedende saymam zaten.. Aile fertlerinden biri değilse ve giyim zevki/ bedeni hakkında bir fikrim yoksa nasıl kıyafet alacağım? Alamam… Kendime kıyafet alınmasından hoşlanmam, parfümde.. Onları ben alırım zaten.. Bana alacaksa çok sevdiğim hobilerimle alakalı yada yaptığım yada sevdiğim şeylerle alakalı bir şeyler alınmasını çok severim.. Mesela dalış yapıyorum, buna bağlı su altı saati, el feneri yada zıpkın olabilir..

İnsanların çoğununda benim gibi düşündüğünden eminim.. Kimse kendisine kravat gömlek hediye edilmesine sevinmez.. Çünkü şimdiye kadar hediye edilmiş kıyafetlerden bir tanesini bile kullanamadım ya bedeni ya zevki hiç bana uymadı.. Uyduramadım..

Hediye alacaksanız o hediye mutlaka karşı taraf için birkaç kere yada sık sık kullanabileceği bir şey olmalı… En kötü bir kupa alın verin çayını kahvesini içsin..

Eğer sevgililer günü için v.s alacaksanız saçma sapan kazan gömlek mont alacağınıza alın bir pırlanta tektaş taksın..

tektaş

Belki biraz pahalı olacaktır ama çok özel bir günde alacağınız ve yapacağınız teklif ile onu çok mutlu edeceksiniz ve göreceksiniz ki o yüzüğü parmağından hiç ama hiç çıkarmayacak..

Arkadaşlarına, ailesine gösterecek, hava atacak..

Burada karşı taraf gibi düşünün.. Ne kadar mutlu edeceğinizi tahmin edin..

Sizde ciddi bir birliktelik istiyorsanız mutlaka deneyin.. Tektaş’ı taktıktan sonra ne kavga kalıyor ne birşey, tüy gibi oluyor kızlar, bir rahatlama geliyor..

Daha da sahipleniyorlar ilişkilerini..

Daha çok seviyorlar sizi..

 

Tekrar deneyiniz

AKSARAY’A ÖZEL HALK OYUNLARI KIYAFETLERİNİ HALK OYUNU ÖĞRENCİLERİNE DAĞITILDI

Başkan Nevzat Palta: Sosyal ve kültürel belediyecilikte de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Aksaray Belediyesi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir