Ana Sayfa Haberler Güvenli ve Özgür Bir Üniversite İçin Koordinasyon Toplantısı Yapıldı

Güvenli ve Özgür Bir Üniversite İçin Koordinasyon Toplantısı Yapıldı

Aksaray Valisi Selami Altınok başkanlığında, Aksaray Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Mustafa Acar, iı Jandarma Komutanlığı Asayiş Şube Müdürü Yarbay Hakan Eşikgen, Emniyet Müdürü Halis Böğürcü, Aksaray Üniversitesi Genel Sekreteri Ali Bayram Yavaş, Cemalettin Aksaray-i Kız Öğrenci Yurdu Müdürü Nihat Demirer, Aksaray Erkek Öğrenci Yurdu Müdürü Mustafa Tosun, Aksaray Kız Yurdu Müdürü Mürşide Sinav ve diğer yetkililerin katıldığı ‘Özgür ve Güvenli Üniversite için Koordinasyon Toplantısı Valilik Toplantı Salonunda yapıldı.

Aksaray Valiliği : Resmi büyütmek için tıklayınız…
Aksaray Valisi Selami Altınok, Aksaray Üniversitesinde yeni eğitim ve öğretim dönemi için öğrencilerin kayıt yaptırdığını kısa süre sonra Aksaray’ın ve ülkenin geleceği adına söz sahibi olacak, çeşitli meslek dallarında ülkenin kalkınmasına katkı verecek öğrencilerin Aksaray’a gelerek en iyi şekilde eğitim alacağını belirterek, ‘Aksaray huzurlu bir şehir, buraya gelecek yavrularımızın, gençlerimizin en iyi şekilde eğitim ve öğretim görmelerini istiyoruz. Bunu da kamu kurumları, güvenlik güçleri ve diğer kurumlarla hep beraber koordinasyonu en iyi şekilde sağlayarak yapacağız. Biliyoruz ki gençlerimiz bizim geleceğimiz, daha müreffeh bir Türkiye için çalışıp üretecek, devleti ve milleti için, iyi bir insan olarak kendini yetiştiren, toplum için yararlı şeyler yapan bireyler olacaklar’ dedi.

Toplantıda yükseköğretim dönemi öncesinde ilgili kurum ve kuruluşların çalışmaları görüşülerek Aksaray Üniversitesi ve ilgili bütün kurum ve kuruluşların birbirleriyle gerekli koordineyi sağlamaları yönünde görüşmeler yapıldı.

Tekrar deneyiniz

AKSARAY’A ÖZEL HALK OYUNLARI KIYAFETLERİNİ HALK OYUNU ÖĞRENCİLERİNE DAĞITILDI

Başkan Nevzat Palta: Sosyal ve kültürel belediyecilikte de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Aksaray Belediyesi …

7 Yorum

  1. Üniversite bir şehrin gelişimi için çok önemlidir böyle devam etmesini dilerim.

  2. çalışmaların bu yönde devam etmesi çok önemli…

  3. Özgür bir üniversiteden kasıt ne merak ediyorum. Üniversiteler zaten özerk.

  4. Egitime önem vermeniz cok önemli

  5. Üniversitelerden ilk önce şu polislerin bir çıkarılması lazım. Bilime jop atılmaz

  6. hem güvenli hem de özgür olmuyor işte. güvenlik kisvesi adı altında özgürlükler kısıtlanıyor!

  7. umarım çalışmalar sonuç verir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir