Ana Sayfa Tüm İçerik Ertuğrul Erkişi konserine büyük ilgi
http://youtu.be/vNQeLTdjMbY

Ertuğrul Erkişi konserine büyük ilgi

Aksaray Belediyesinin Ulu Cami önünde düzenlediği Ramazan özel programına katılan ünlü tasavvuf müziği sanatçısı Ertuğrul Erkişi, minik çocuklarla birlikte Aksaray halkına unutulmaz bir konser verdi.
Sanatçı Erkişi söylediği birbirinden güzel ilahilerle izleyicilere duygulu anlar yaşatırken sahneye davet ettiği minik çocuklara ilahi ve şarkı şeklinde dualar ettirmesi geceye mükemmel bir anlam kattı.
Sahneye çıkan minik çocuklar, Ertuğrul Erkişi ile birlikte “Teşekkür ederim Allahım, Seni çok seviyorum Allahım, Yemekten önce Bismillah sonrası Elhamdülillah, Sevgili peygamberim ve uyku duası ile yemek duası yaptılar. Minicik yürekleriyle Rabbimizi ve Peygamber efendimizi anan çocukların bu duaları, meydanı dolduran yaklaşık bin kişi tarafından takdirle karşılanarak bol bol alkışlandı. Bazı izleyicilerin çocukların duasından çok duygulanarak göz yaşı döktüğü gözlendi. İzleyiciler kendilerine böylesine güzel ve anlamlı bir program izleme imkanı sağlayan Aksaray Belediye Başkanı Nevzat Palta’ya Teşekkür ettiler.

Tekrar deneyiniz

AKSARAY’A ÖZEL HALK OYUNLARI KIYAFETLERİNİ HALK OYUNU ÖĞRENCİLERİNE DAĞITILDI

Başkan Nevzat Palta: Sosyal ve kültürel belediyecilikte de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Aksaray Belediyesi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir