Ana Sayfa Tanıtım En yeni oyunlar

En yeni oyunlar

Okullar tatil ve tabiki çocuklarında eğlenmeye hakları var. Bu konuda yardımcı olan en iyi şey bilgisayar oyunları fakat bunlardan çok fazla var. Sizlere bir kaç tavsiyede bulunacağım!

Hangi oyun sitesine girmeli? Ne oynamalı? Güvenli mi? Çocuklara kötü örnek oluyor mu gibi sorularınıza cevap bulacaksınız.

Bir çok oyun sitesi var. Bunların arasında aile dostu siteleri bulmak önemli yoksa çocuklarınıza yaşına uygun olmayan reklamlar, oyunlar veya yazılara maruz kalırlar. Bunu hiç bir aile istemez işte burada biz devreye giriyor ve sizlere hangi sitelerden yararlanabileceğinizi anlatıyoruz.

Bugünkü yazıda asitoyun.com tanıtacağım tanıtmaktan ziyade severek takip ettiğim, çocuğumun girmesine izin verdiğim nadir oyun sitelerinden bir tanesi!

Neden mi? Bu sitede kullanıcı kandırılmıyor. Çocuklara yaşına uygun olmayan oyunlar gösterilmiyor reklamlar çocuklara uygun yormayacak rahatsız etmeyecek şekilde gösteriliyor. Yorumlar keza öyle editörlerin kontrolünden geçerek yayınlanıyor. Güvenlik en önemli konu benim için.

Bunun yanında kaliteli içerik sunuyorlar hergün yeni oyunlar , en sevilen oyunları koyuyorlar. Minecraft oyna  2D – 3D , zombi oyunları , futbol oyunları kız çocukları için elbise giydirme barbie oyunları gibi yani kısacası benim sizlere tavsiyem çocuklarınız için en iyi oyun siteleri arasına www.asitoyun.com koymayı unutmayın.

Tekrar deneyiniz

AKSARAY’A ÖZEL HALK OYUNLARI KIYAFETLERİNİ HALK OYUNU ÖĞRENCİLERİNE DAĞITILDI

Başkan Nevzat Palta: Sosyal ve kültürel belediyecilikte de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Aksaray Belediyesi …

bir yorum

  1. bizim zamanımızda bilgisayar oyunları bu kadar yoktu sokakta oynardık.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir