Ana Sayfa Tanıtım En popüler iphone oyun ve uygulamaları

En popüler iphone oyun ve uygulamaları

iphone appleİphone , ipad , ipod gibi bir çok ürünler için en popüler uygulama ve oyunları resimli olarak tanıtıldığı iphoneoyuncusu.com adresini sizlere tanıtacağız.

Site üzerinden ios yazılımı için bir çok iphone oyunları , ipad oyunlarını ücretsiz indirebilirsiniz. Yorumları okuyabilir veya kendiniz yorum bırakabilirsiniz.

Şuan popüler uygulamalar arasında herkesin severek videolarını dublajladığı dubblaj.com ve Dubsmash uygulamaları popüler bunların yanında her zamanki gibi chrome , facebook , twitter , instagram gibi uygulamalar.

Bizimde dikkatimizi çeken “Kahine Sor”  uygulaması detaylı olarak anlatılmış. Microfon ile merak ettiğiniz sorulara ücretsiz cevap veren bir uygulama çok güzel açıklanarak anlatılmış.

“Çiz Gitsin” uygulamasıda dikkatimizi çeken uygulamar arasında oldu. Arkadaşınızda , aileniz ile veya sevgilizle online karşıklıklı oynayabileceğiniz oyun cizerek tahminlerde bulunuyorsunuz. Hiç bir oyuncu bulamazsanız farklı kişiler ile tanışarak oynamanızda mümkün.

Kısa zamanda “www.iphoneoyuncusu.com” girerek uygulamarı ücretsiz indirebilirsiniz.

 

Tekrar deneyiniz

AKSARAY’A ÖZEL HALK OYUNLARI KIYAFETLERİNİ HALK OYUNU ÖĞRENCİLERİNE DAĞITILDI

Başkan Nevzat Palta: Sosyal ve kültürel belediyecilikte de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Aksaray Belediyesi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir