Ana Sayfa Haberler Ekol Lojistikten çocuklara yardım

Ekol Lojistikten çocuklara yardım

Merkezi İstanbul’da bulunan Ekol Lojistik Firması Aksaray’daki Yetiştirme Yurtlarında kalan 61 çocuğa giysi yardımında bulunarak çocukları sevindirdi.

Ömer Kaşif Nalbantoğlu Yetiştirme Yurdu Cevat Meliha Özel Çocuk Yuvasında düzenlenen giysi dağıtım programına Aksaray belediye Başkanı Nevzat Palta, Ekol Lojistik Aksaray Sorumlusu Naci Sert, Yurt yetkilileri ve çocuklar katıldı.

Belediye Başkanı Nevzat Palta Yurtta kalan çocuklarla bir süre sohbet etti ve lojistik firması tarafından alınan giysileri çocuklara teslim etti.

Başkan Nevzat Palta yaptığı konuşmada şunları söyledi “ Ekol lojistik ile daha önce görüşmüştük yurtlarda kalan ve evlerde kalan 61 çocuğumuza sağ olsunlar böyle güzel bir jest yapıldı. Bizde burada bulunmaktan hakikaten mutluluk duyduk. Bu çocuklarımızın sevincini paylaşmak ayrı bir ayrıcalık oldu. Ben burada emeği geçen arkadaşlarımıza yürekten teşekkür ediyorum.

Tabii ki bu çocuklar bizim. Hepsi bizim yavrularımız bunlar sonuçta bize emanet devletimize emanet. Bunların mutluluğu hepimizin mutluluğu. Tabii ki şu anda gözlerinin pırıl pırıl olması mutlu olmaları beni çok sevindirdi. Güle güle kullanın inşallah bayramda da yine uğrarız burada olanlara inşallah.”

Ekol Lojistiğin kendilerine yaptığı jestten büyük mutluluk duyan çocuklar sevinçlerini şu şekilde ifade ettiler. “Belediye başkanımıza ve ekol lojistiğe. Çok teşekkür ediyoruz. Çok mutluyuz. Bizi çok sevindirdiler. Allah razı olsun diyoruz.”

Tekrar deneyiniz

AKSARAY’A ÖZEL HALK OYUNLARI KIYAFETLERİNİ HALK OYUNU ÖĞRENCİLERİNE DAĞITILDI

Başkan Nevzat Palta: Sosyal ve kültürel belediyecilikte de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Aksaray Belediyesi …

5 Yorum

  1. özellikle de ramazan ayında bu yardımların yapılması cok onemlıdır

  2. keske bütün firmalarda böyle hayirli isler yapsalar

  3. Helal olsun dedirtiyor .Keşke tüm firmalar bu hassasiyeti gösterebilse.

  4. gerçektende çok hoş bir davranış.keşke her firma karınca kararınca diyip bu tarz girişimlede bulunsa

  5. sosyal sorumluluk projelerinin gelişmesi gayet hoş.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir