Ana Sayfa Tanıtım E devlet Portalında Neler Var

E devlet Portalında Neler Var

ssk.net_logo

Son yıllarda birçok kişi için aktif olarak kullanılan ve bir çok iş akışını yapabileceğiniz uygulamalar için SGK kurumu bir kolaylık yaratmış ve size özel şifreniz ile birlikte işlem yapacağınız E devlet kapısını kurmuştur.
E devlet sitesinde birçok bilgiyi öğrenebilirsiniz. Sorgulama işlemleri ve değişen kanunlarla ilgili yayınlanan bir çok siteyi internetten bulabilirsiniz. Bu sitelerden biri olan ssk.net içerisinde ssk sorgulama işlemleri gibi bir çok güncel bilgiye ulaşabilirsiniz. Dilerseniz sigortalı günlerinizi görebilir, hatta adınıza açılmış bir dava olup olmadığını ve var ise ne gibi bir seyirde olduğunu bile görebilişiniz. Bu gibi durumlar kişilerin hayatını çok kolaylaştırmakta ve büyük avantaj sağlamaktadır.

Bir diğer iş akışı da yine çok fazla kullanılan iş göremezlik kanallarının olmasıdır. İş görmezlik raporlarınızı sistem üzerinden girdi yapabilir ve SSK kurumuna gitmeden müracaatınızı yapmış olursunuz

Bunun gibi daha birçok konuda detaylı bilgiler alabilirsiniz. Sorgulama yapabilir ya da yeni bilgiler öğrenebilirsiniz. İş göremezlik raporunun yatıp yatmadığını gidip kontrol etmenize bile gerek yok portal üzerinden kontrol edebilirsiniz ve yatması durumunda gidip çekebilirsiniz. Bu gibi daha birçok avantaj E devlet kapısında bulunuyor. Mutlaka üyeliğinizi aktif edin ve kullanmaya başlayın.

Tekrar deneyiniz

AKSARAY’A ÖZEL HALK OYUNLARI KIYAFETLERİNİ HALK OYUNU ÖĞRENCİLERİNE DAĞITILDI

Başkan Nevzat Palta: Sosyal ve kültürel belediyecilikte de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Aksaray Belediyesi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir