Ana Sayfa Tanıtım e-Devlet Kısayolu

e-Devlet Kısayolu

e-Sorgulama web sitesi herhangi bir resmi kurum veya kuruluşla bağlantısı olmayan vatandaşların e-Devlet sorgulama sistemi içinde aradıklarını daha kolay şekilde bulabilmelerine olanak sağlamaya yönelik internet sayfasıdır. Günlük hayatta insanlarımız ya ne yapacağını, nasıl yapılması gerektiğini ve sorgulama işlemlerine hakim olmadığından doplayı yeterince bilinçli olarak interaktif uygulamaları kullanamıyor. İşte bizde bu noktada devreye girerek; Siz değerli vatandaşlarımızın bu gibi durumlarda sorgulamaları, haberleri vs. uygulamalar hakkında daha kolay bir şekilde anlaşır şekilde sizlerle buluşturmaya çalışıyoruz.

e-Sorgulama Portal web sayfasında ulaşabileceğiniz başlıca içerikler SSK Sorgulama sayfasıdır. Bu sayfada geniş kapsamlı anlatım sayesinde hizmetlerini kolayca sorgulamayı adım adım öğrenebilirsiniz. Diğer sıkça kullanılan SSK Hizmet Dökümü uygulaması sayesinde vatandaşlar hizmet dökümününün çıktısını kolayca alabilmektedir.

e-Sorgulama sitesinde tüm bu Sosyal Güvenlik Kurumu sorgulamaları dışında diğer e-Devlet sorgulamalarıda yer almaktadır. Siteye sık sık interaktif sorgulama sayfaları eklenerek güncellemeler yapılıyor. Ayrıca tüm sorgulamalar hakkında yapılan görüşleriz dikkat alınarak bilgi dahilimizce sizlere cevaplar vererek en doğru şekilde yönlendirmeyi hedefliyoruz.

Tekrar deneyiniz

AKSARAY’A ÖZEL HALK OYUNLARI KIYAFETLERİNİ HALK OYUNU ÖĞRENCİLERİNE DAĞITILDI

Başkan Nevzat Palta: Sosyal ve kültürel belediyecilikte de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Aksaray Belediyesi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir