Ana Sayfa Tanıtım Doyasıya oyunlar

Doyasıya oyunlar

oyunlarBarbie giydirme oyunu ile artık kız çocuklarına sürekli bebek almak zorunda kalmayacaksınız. Her anne ve baba bilir ki, her geçen gün yeni bir Barbie bebek çıkar ve çocuklar bunlara ulamak için her yolu denerler. Öyle çok uygun fiyatlara da satılmayan bu bebeklerin yerini artık Barbie giydirme oyunları ya da Barbie makyaj oyunları alacak gibi duruyor. Çocuklar online olsa da bu bebekler ile oyun oynamaya bayılacaklar.

Elbette oynayabilecekleri tek oyun barbie giydirme oyunları değil. Bunların dışında bol bol cep telefonlarınızı ele geçirerek oynadıkları pou oyunu da artık bilgisayar üzerinde sunulmaya başlandı. Bu sebeple pou oynamak isteyen her çocuk rahatlıkla hemen açıp oynamaya başlayacaklar ve böylelikle telefonunuzun şarjlıda size kalmış olacak. Bu denli hayatınızı kolaylaştıran ve çocukları sıkıntılı saatlerden kurtulan bu oyunlar sayesinde her iki tarafta mutlu olacak ve güzel oyunlar ile gözünüz arkada kalmamış olacak.

Erkek çocukları da düşünülmüş ve onlar içinde birden fazla versiyonu olan hatta 5 ayrı şekilde yapılan topçu kafalar oyunu futbol severleri bekliyor. Özellikle en çok sevilen topçu kafalar 3 oyunu ile heyecan daha da doruklara tırmanıyor ve dolayısı ile oyun saatleri uzadıkça uzayıp. Topçu kafalar 3 oyunu isterseniz hep beraber de oynayabilirsiniz. Ailece oyun keyfi yapmaktan daha da keyifli baka bir şey olamaz herhâlde diye düşünüyoruz.

Tekrar deneyiniz

AKSARAY’A ÖZEL HALK OYUNLARI KIYAFETLERİNİ HALK OYUNU ÖĞRENCİLERİNE DAĞITILDI

Başkan Nevzat Palta: Sosyal ve kültürel belediyecilikte de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Aksaray Belediyesi …

2 Yorum

  1. Reklam Kokan heraketler

  2. Topçu kafalar oyununu çok beğendim 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir